Mount & Blade: Ateş & Kılıç ~ Ana Bilgi Konusu

Sizce Ateş & Kılıç'ın Mount & Blade Serisine kattığı en büyük özellik nedir?

• Oyun motorunun yurt dışına satılarak ithalat yapılmış olması.

Votes: 52 15.6%
  • Fiyatı bakımından en ucuz M&B olması.

Votes: 23 6.9%
  • Geliştirilmiş Tek Oyunculu modu.

Votes: 70 21.0%
  • Gerçek bir dünyada geçmesi.

Votes: 188 56.5%

• Total voters
    333

Users who are viewing this thread

Relunxet said:
Yeni versiyonda şunlarında düzeltilmesini istiyorum.

Kale kuşatmada bizim askerlerin merdivenin sonunda mal mal dikilmesi.
Ve oyunların askerlerinin yanına gitmeden mal mal durmaları.
Bombaları harcadıktan sonra tamamen bitmeleri
Haydutlara biz saldırdığımız halde genede bize kafa tutmaları (Bana paranı ver yada öl)
Köy muhtarlarının verdiği sığır haydutları görevlerinde sığır haydutlarının gözükmesi (Yapamayınca köy ile ilişki gidiyor)
niye boş spoiler koydum lan *feyspalm*
boş spoiler koymanın sebebini anlamadım
mavi = adamların işi bu :razz:

Turkei-.- said:
TheTurk1 said:
KONU KİLİT DESEM

KİLİTLERMİSİNİZ
ayıpsın abi hemen.
vatandash ösür dilemish saten xDéééé
EDIT: özür dilerim bu hesabı 4 kişi kullanıyoruz orjinal sahibi benim bu benim arkadaşım şöyle düzelteyim o mesajı "vatandaş özür dilemiş uzatmaya gerek yok bence biraz daha uzarsa tartışma çıkacak bu konuyu kapatalım  :wink:"

arkadaşlar ya benim aldığım adamlar terfi etmiyorlar hiç. askerler de npclerde. hileyle bile denedim gene de terfi etmiyorlar. şimdi silip baştan mı yüklücem ben oyunu ya?

benim şöyle bir sorum olacak. ben ilk önce kendi ordumla kırım hanlığından bir kale aldım ve kale benim oldu, sancağımı seçtim filan ardından kırım hanlığı ile savaşa girdim. kırımlılarla kazaklar zaten savaşırken ben bir iki kale daha aldım derken kırımlılar yenildi. bu arada ben sürekli vassal almak istedim ama konuşmalarda öyle bir seçenek olmadığı için yapamadım. şimdi kırım hanlığı yok benim şehirlerimde kırım hanlığı asileri diye geçmekte. kırım hanlığına ait bütün soylular oyundan yok oldular. ben kendime vassal alamayacakmıyım? kendi imparatorluğumu kurduğumda hep böyle mi oluyor yoksa bir bug mı var?

Kendi imparatorluğunu kurup vasal vs. almak istiyorsan Warband tercihin olsun. WFaS bu yönden Mount&Blade ile aynı. Ve Kırım soylularının bazıları yok olmaz, çünkü başka ülkelere kaçarlar(Lehistan veya İsveç büyük ihtimal).

hamzullah said:
benim şöyle bir sorum olacak. ben ilk önce kendi ordumla kırım hanlığından bir kale aldım ve kale benim oldu, sancağımı seçtim filan ardından kırım hanlığı ile savaşa girdim. kırımlılarla kazaklar zaten savaşırken ben bir iki kale daha aldım derken kırımlılar yenildi. bu arada ben sürekli vassal almak istedim ama konuşmalarda öyle bir seçenek olmadığı için yapamadım. şimdi kırım hanlığı yok benim şehirlerimde kırım hanlığı asileri diye geçmekte. kırım hanlığına ait bütün soylular oyundan yok oldular. ben kendime vassal alamayacakmıyım? kendi imparatorluğumu kurduğumda hep böyle mi oluyor yoksa bir bug mı var?
Arkadaşın dediği gibi warband'ta bu özellik var. Wiht fire and sword 'ta eklememişler. Eklemeleri lazımdı bence... :???:

Arkadaşlar fire and sworda yeni mod yapma vakti gelmedi mi warbanda hep yapıyolar şu oyunada el atsınlar bi top flen eklesinler güzel olur :grin:

Konuya yakın bir vakitte büyük bir güncelleme getirmeye çalışacağım, Oyuncuların Ateş & Kılıç hakkında arayacakları bir şey olması halinde ilk adresin burası olmasını sağlamak adına. Fakat diğer işlerimden dolayı aksayabilir. Bilginize.

Fire and Sword'ın güncel yapılan bir modu var mı?Senaryo modu gibi.
Sanırsam Fire and Sword'u Sich Studios yapmıştı,yeni bir projeleri var mı?Yine bir kitabı çevirirlerse oyuna şaşırmam :grin:.

WFAS için mod yapan ben şimdiye kadar pek göremedim, fakat araştırırsan bulabilirsin var ise.

Sich Studios'un yeni bir oyunu olduğu o oyunun karayip temalı denizli, korsanlı bir oyun olup Warband motorunda yapıldığı ve bu yıl içerisinde satışa çıkartılacağı söylentileri var.

Back
Top Bottom