Mount & Blade 1.011

Users who are viewing this thread

ustalar ben modül sistemsiz kodlarla oynadım biraz ve oyunu açtığımda ayarlar yükleniyor kısmında oyundan atıyor versiyon 1.011

Propaganda said:
ne hatası alıyorsun açıklarsan sevinirim  :wink:

teşekkürler dostum ama buldum hatayı item kinds den iteme yanlış kodlama yapmışım eski ayarlarına geri çevirdim düzeldi yine de sağol

beyler ben satın aldım nostalji olsun diye steam aracılığıyla .. oyunda Türkçe Dil yok.. ayriyetten nette araştırdım 1.003 tr sivar . bi ara 1.011 trv1 i indirdim kurdum ama sorun şu ki bir çok yerde ingilizce cümleler ve kelimeler beni sinir etti.( birde oyunu açarken üste versiyom 1.011 yerine 1.003 yazıyor oda sinir edici bir şey. sizin anlicanız 1.011 tr dil yaması yok gibi bişi.)  dil yamasının v.2 çıktı ancak hiç bir yerde bulamıyorum... bazı yerlerde var onlarda ipneline 1.003 ün yamasını koymuş sizden ricam bana 1.011v.2 Türkçe yamasını verirseniz çok makbule geçer. ( Mount&Blade  oyunu)

Bence uzun iş hiç girme çünkü steamdeki oyuna yapılamıyor tekrardan non steam indirip kurman vs gerekli ayrıca dosyalr çok eski neredeyse hiç bir upload sitesinde yok.Keşke yardımcı olabilsem.

bende vardı bi ara bayağı sıktı steamı fazla kullanmıyorum warband non steam zaten oyüzden steamı kaldırdım tabiki oyunuda nostalji istiyorsanız 90 ların oyunlarına saldıracaksınız  :twisted:

Abbas AYDIN said:
beyler ben satın aldım nostalji olsun diye steam aracılığıyla .. oyunda Türkçe Dil yok.. ayriyetten nette araştırdım 1.003 tr sivar . bi ara 1.011 trv1 i indirdim kurdum ama sorun şu ki bir çok yerde ingilizce cümleler ve kelimeler beni sinir etti.( birde oyunu açarken üste versiyom 1.011 yerine 1.003 yazıyor oda sinir edici bir şey. sizin anlicanız 1.011 tr dil yaması yok gibi bişi.)  dil yamasının v.2 çıktı ancak hiç bir yerde bulamıyorum... bazı yerlerde var onlarda ipneline 1.003 ün yamasını koymuş sizden ricam bana 1.011v.2 Türkçe yamasını verirseniz çok makbule geçer. ( Mount&Blade  oyunu)

http://www.bien-air.org/wp-content/uploads/2014/07/t6dOll_Mount_and_Blade.rar

Kleidophoros said:
Daha önce çok konuşuldu bunlar, tekrar açmayalım aynı mevzuyu.

Türkçe yama resmidir, buradan indirebilirsiniz

M&B 1.011 Türkçe resmi yama linki çalışmıyor. Türkçesi yoksa boşuna satın almayayım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Çalışmıyor,bende bulamadım nette,olsa elimde dosyası yüklerdim.Warbanddaki dosyaları deneyenler olmuş dediler,keşke bulabilsem nette eklerim buraya.1.011 güzel oyundu :/

Propaganda said:
Çalışmıyor,bende bulamadım nette,olsa elimde dosyası yüklerdim.Warbanddaki dosyaları deneyenler olmuş dediler,keşke bulabilsem nette eklerim buraya.1.011 güzel oyundu :/
Yardımlarınız için teşekkürler.

Muhtemelen 2-3 aylık hort yapıyorum affedin moderatörlerim, bunun çözümü var dostum burdan link veremem fakat özelden link verebilirim; Mount Blade'nin enhanced versiyonu iki çevirisi var, türkçe-ingilizce olarak; Oyunun seriali bilgisayarında kayıtlı ise oynayabilirsin fakat 382 mblik bir dosya.(umarım hatam yoktur).

Some years ago i installed the demo version of warband that only allowed to reach lvl 10. Immediately went to Steam and payed full price, no questions asked. I still remember my first siege chargin upstairs with my men (and gettin knocked out).... awesome.

Its like a medieval sid meiers pirates! on V compound , best sandbox ever.

Back
Top Bottom