WFaS Mount and Blade With Fire And Sword Rehberi

Users who are viewing this thread

AragornOuz said:
Stephan Razin'i yolculara soruyorum çıkmıyo 3 tane takt talibi çıkıyo nerde bulcam bunu tıkandı la
konuyu hortlatmak gibi olmasın  :grin: :grin: ama kardeşim hala forumdaysan oyun süresiyle 1hafta bekle o zaman varşovada belli olacaktır diye biliyorum(yani bi dene yanşlış olabilir)tekrar konuyu hortlattığım için özür diliyorum :grin: :grin:

ottomanslap said:
AragornOuz said:
Stephan Razin'i yolculara soruyorum çıkmıyo 3 tane takt talibi çıkıyo nerde bulcam bunu tıkandı la
konuyu hortlatmak gibi olmasın  :grin: :grin: ama kardeşim hala forumdaysan oyun süresiyle 1hafta bekle o zaman varşovada belli olacaktır diye biliyorum(yani bi dene yanşlış olabilir)tekrar konuyu hortlattığım için özür diliyorum :grin: :grin:

Bunu yazdıktan sonra konuyu hortlatmış oluyorsun.

arkadaslarr  ben kaffa daki köleciyi buldum kızın yerini söylemesi için para veriyorum benim karakter al konuş bakalım diyo o anda takılıyo kalıyo kaldım ben böyle oyunu otuz kez bastan baslattım oyun orda takılıyo napıcam

Kardeşim ben videosunu çekiyorum bunun aksilik bütün lordları savaşta yendim bir çoğunu yanıma aldım 12 lordu yanıma aldım 6 sını savaşta yendim şimdi kayıplar ne yapmam gerekiyor bölümlere ara vermek istemiyorum ?

Arkadaşlar ateş ve kılıç oynuyorum şehir alınca her hafta işte komutan masrafı şu kadar haberci masrafı şu kadar diye ekrana komple menü geliyor devam demem gerekiyor her birisine buda çok büyük sıkıntı oluyor 3 4 şehir olunca sıkıyor. Birde bende bulunan köyleri başka bir lorda verebilir miyim ?

Back
Top Bottom