Mount And Blade Warband Geleceği

Users who are viewing this thread

Merhabalar, Hep Kalradya'nın günümüze kadar nasıl gözükeceğini merak etmişimdir. Daima aklımda olan bir fikir vardı. Kalradyanın alternatif geleceğini anlatan bir senaryo hazırlamak. Ben bu senaryoyu not defterinden hazırladım. Ve sizinle paylaşmak istedim. İşte not defterinin dosyası:

(Virüs yoktur. Sadece bir not defteri dosyası.)

Eline saglik... :iamamoron:
Beğenmiş olmana çok sevindim. Yakında senaryonun güncel hali sizlerle. Bilgisayarıma format attım ve maalesef güncel senaryoyu yedeklemeyi unutmuşum. Maalesef senaryonun %20'lik kısmını kaybettim. Fakat yazmaya devam edeceğim. Güncel hali için beklemede kalın. <3

Herkese tekrardan merhaba. Bir süre daha senaryoyu güncel olarak yazmaya devam ettim ve şimdi son durumunu sizle paylaşıyorum.

Senaryonun bu kadar ilgi çekmemesi beni üzdü. Sizden tek ricam arkadaşlarınızla paylaşmanız.
Ayrıca senaryoya elimden geldiğince zaman ayırmaya çalışıyorum, dersler ve diğer işler araya girince dengesiz bir programım oluyor, o yüzden senaryoyu yerli yersiz bir anda atabilirim. :grin:

Merhabalar, Hep Kalradya'nın günümüze kadar nasıl gözükeceğini merak etmişimdir. Daima aklımda olan bir fikir vardı. Kalradyanın alternatif geleceğini anlatan bir senaryo hazırlamak. Ben bu senaryoyu not defterinden hazırladım. Ve sizinle paylaşmak istedim. İşte not defterinin dosyası:

(Virüs yoktur. Sadece bir not defteri dosyası.)
Bu şekilde paylaşmak yerine google docs üzerinden yazıp yine oradan güncellersen hem daha estetik ve okunabilir olur hem de insanlar güvenli bir şekilde erişim sağlayabilirler senaryona.

Bu şekilde paylaşmak yerine google docs üzerinden yazıp yine oradan güncellersen hem daha estetik ve okunabilir olur hem de insanlar güvenli bir şekilde erişim sağlayabilirler senaryona.
Anlıyorum, eleştirin için teşekkür ederim. Bu konularda yeni olduğum için biraz acemiyim. Önerini dikkate alacağım.

Senin dediğin gibi Google Docs üzerinden yapmaya çalıştım fakat yazıların aralıkları yüzünden bir sıkıntı çıkıyor ve anlaşılması zor bir senaryo ortaya çıkıyor. Ve bunları düzeltmek çok zor.

Back
Top Bottom