Mount And Blade 0.986 dan tahmin resim

Users who are viewing this thread

TaleWorlds

Recruit
Arkadaşlar size ben bişi dicem ben size sormak istedim mount and bladeyi araştırırken buldum sizce bu resimdeki mount blade doğrumudur 0.986 böle olucakmış ben inanmadım şimdiki güsel bunun grafikleri çok kötü zaten sizce nasıl yorumları bekliyorum..
ifmguxqhxb.jpg

hıc sanmıyorum boyle olacagını. boyle seyler oyunun resmı forum sıtesınde yayınlanır herhalde ılk once. bıldıgım kadarıyla buguna kadar boyle seyler olmadı burada.
TaleWorlds turkcene bıraz daha dıkkat edersen guzel olur gercekten.

tamam saol bende zaten inanmadım hep kandırıyolar mesela sims 3 die oyun var abuk subuk resimlerle herkesi kandırdılar

gerçektenmi bende böle olucak die inandım zaten olmasın çok kötü arkjadaşlar gerçekten herkese teşekkür ederim  ben bazı şeylere böle inanırıdım bu oyun böle olucak diolar yardımcı olduğunuz için teşekkrüler

Calradianın bilgesi said:
Arkadaşım bu Stronghold resmi
Arkadaş haklı,oyunu bir kez oynamak bile bunu anlamak için yeterli ama gene böyle bina yapma gibi fonksiyonlar eklense çok iyi olur.

arkadasım bu hangi oyun :grin:  soyle de bizde oynayalım ama mount&blade in boyle oyun yapcanı sanmam bu biraz stratejiye kacmıs

Velite said:
Arkadaş haklı,oyunu bir kez oynamak bile bunu anlamak için yeterli ama gene böyle bina yapma gibi fonksiyonlar eklense çok iyi olur.
halsısın oyunu daha bilmeden internette yalan resimlerle insanları kandıranlar var

TaleWorlds said:
Velite said:
halsısın oyunu daha bilmeden internette yalan resimlerle insanları kandıranlar var

Pardon da nereden aldın bu bilgiyi, yani hangi insanlar, hangi site bu ekran görüntüsü için Mount&Blade demiş?

internete bir daha yazıp bakıyım sitesini kapattım adresine bakmadım mount and blade yazınca 50.sayfalarda biryerlerde çıkmıştı birdaha bakıyım ben

TaleWorlds said:
Arkadaşlar size ben bişi dicem ben size sormak istedim mount and bladeyi araştırırken buldum sizce bu resimdeki mount blade doğrumudur 0.986 böle olucakmış ben inanmadım şimdiki güsel bunun grafikleri çok kötü zaten sizce nasıl yorumları bekliyorum..
ifmguxqhxb.jpg

Hehehe güldürme beni dostum...Anlaşılan bu oyunun gerçek adını bilmiyorsun bu Hem simulasyon manasında hem strateji manasında çok uzun süreli bir oyun...Yani bir bölümü rahat 4 saat alabiliyor...Oyunun adı Stronghold 2....Vede yeni versiyonu Stronghold 2 Legend var...Bu oyunu çok severim çok zevklidir...Ama AtveKılıç'ın bu seviyeye gelmeside baya zaman alır...

Ayrıca resimden anlaşılıyorki bu oyunun resmini çeken kişi şehir yönetiminden hiç anlamıyor...fareler ortalıktaki pislikler....

Hem suçlu hem güçlü derler ya o misal adam dünyanın en kaliteli indirme sitelerden biri olan filefronta yükleniyor. İlginç. :smile:

Büyük ihtimalle bu durumun FileFront'la alakası bile yok. Bu resim tahminimce Stronghold 2 ile ilgili bir sayfada geçiyordur FileFront dahilinde, ancak işte dışarıdan link verip böyle maymunluklar da mümkün.

Back
Top Bottom