Mount And Blade Ürünleri

Users who are viewing this thread

Öncelikle konuyu tam nereye yazayım bulamadım fakat en uygun yeri burası gibi gözüküyor.

Taleworlds Mount and Blade serisine özel ürünler çıkarsa çok güzel olmaz mı?
Hem koleksiyon olarak hemde bu oyunun müdavimleri diyebileceğimiz insanları için çok hoş olabilecek bir olay açıkçası belirli kişilere gönderilen ahşap kutuyu görmüşsünüzdür hepiniz ben ilk gördüğümde çıldırıp ben neden bu kişilerden biri değilim dedim.
unknown.png

Keşke bu kutu ve içerisindekiler gibi bir şeyleri satın alabilme ihtimalimiz olsa odamın her yerini bunlarla donatma fikri aklımdan çıkmıyor açıkçası mesela multiplayerdan birlikler alınıp seçilebilen silahları dahil figür olarak gelse veya belli şehirlerin kaba tasarımlarını içeren figürler olsa
bunların dışında topluluk tarafından mizah malzemesi olmuş örneğin tereyağı gibi şeylerin özgün bir şekilde tasarlanıp anahtarlığı yapılsa.
Yine belli semboller ile t-shirtler de yapılabilir örneğin TW baskılı t-shirt güzel olurdu

Bunlar/benzerleri yapıldı mı bilmiyorum -veya bu konunun başlığı var mı onu da bilmiyorum göremedim- bir keresinde mancınık görmüştüm ürün olarak fakat orjinal Taleworlds ürünü mü bilmiyorum fotoğrafını koyacaktım, bulamadım
Yıllardır bunlara benzer ürünler görüyorum ama satın almak için bir yer bulamıyorum sanırım gördüklerim zamanında yine belirli insanlara dağıtılmış ürünlerdi.

Eğer bir yetkili bu threadı görürse beni bilgiden mahrum bırakmazsa çok sevinirim :party:
böyle bir proje var mı yakın zamanda mı yoksa Bannerlordun vermiş olduğu yük kalktıktan sonra mı? vs.
şimdiden teşekkürler

Back
Top Bottom