MOUNT AND BALDE WARBAND SERVERE !!!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
SALUT TUTUROR ,  As vrea sa stiu *** pot face rost de Serialul pt Warband ca sa joc in retea :sad:(( ca asta vreau de 1 an , SA JOC CU ALTI JUCATORI  BUNI  sa ma testez  :mrgreen:  :???:? Sau daca poate sa imi dea cnv PM cu vreun serial ? Multumesc , De asemenea , as dori sa stiu niste module pe Warband :grin: !
 
E interzis sa ceri seriale aici pe forum.Oricum nu merge folosit acelasi pentru mai multe persoane.Imediat ce serverul lor identifica acelasi serial sau ID folosit de mai multe calculatoare deodata, il blocheaza si nu mai poate fi folosit.Crack pentru multiplayer nu exista si nici nu o sa existe pentru ca atunci cand vrei sa te conectezi pe server iti verifica ID-ul,serialul la ei pe site.Singura solutie e sa cumperi jocul.
 
Lord Gabriel said:
SALUT TUTUROR ,  As vrea sa stiu *** pot face rost de Serialul pt Warband ca sa joc in retea :sad:(( ca asta vreau de 1 an , SA JOC CU ALTI JUCATORI  BUNI  sa ma testez  :mrgreen:  :???:? Sau daca poate sa imi dea cnv PM cu vreun serial ? Multumesc , De asemenea , as dori sa stiu niste module pe Warband :grin: !




descarca MB Warband SKIDROW si module iti sugerez diplomacy si knights the last battle
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom