Mound&Blade: Warband düşük sistemkli mod önerisi

Users who are viewing this thread

TRHasan

Recruit
Bana Düşük sistemli modlar önerin lütfen.
unutmayın modu oynadım oynadıklarımın da çoğunu hatırlamıyorum.
Osmanlı modu azgad modu light and darkness falan oynadım.

Osmanlı modunu oynadıysan (Ottoman Scenario) Cihat ve Haçlılar da oynarsın. In the Name of Jerusalem de var bak güzel moddur. Şu anlık aklıma gelenler bunlar :smile: .

laigle modu cihat ve haçlılar yani texture çok fazla olanlar
kalenin falan şekli değişen modları oynayamıyorum crash veriyor
Hmm. O zaman "Evlat" modunu deneyebilirsin gözün kapalı saatler gömersin. "Diplomacy 4. Litdum" oynayabilirsin -Oynamışsındır muhtemelen ama... - . "World of Ice and Fire" iyidir.
"Saltanat-ı Selçuklu" modunu oynamalısın kesinlikle, ilk kapsamlı Türk modu denilebilir.
"Parabellum" modu vardı I. Dünya Savaşı döneminde geçiyor ilgini çekerse oynayabilirsin. "Nordların Yükselişi" diye bir Türk modu vardı onu da oynayabilirsin.
Yine eski bir mod olan ve benim bile halen arada girip oynadığım "Anno Domini 1257" modunu oynayabilirsin.
Şu anlık aklıma gelen güzel modları yazdım belki 1-2sinde de crash yersin ama çoğunu oynarsın diye düşünüyorum. Bilgisayarın çok eski değilse büyük ihtimal crash yemenin sebebi oyun dosyalarıyla alâkalı olabilir dosyaları doğrular, veya oyunu silip tekrar yüklersen düzelecektir diye düşünüyorum. :smile:

Hmm. O zaman "Evlat" modunu deneyebilirsin gözün kapalı saatler gömersin. "Diplomacy 4. Litdum" oynayabilirsin -Oynamışsındır muhtemelen ama... - . "World of Ice and Fire" iyidir.
"Saltanat-ı Selçuklu" modunu oynamalısın kesinlikle, ilk kapsamlı Türk modu denilebilir.
"Parabellum" modu vardı I. Dünya Savaşı döneminde geçiyor ilgini çekerse oynayabilirsin. "Nordların Yükselişi" diye bir Türk modu vardı onu da oynayabilirsin.
Yine eski bir mod olan ve benim bile halen arada girip oynadığım "Anno Domini 1257" modunu oynayabilirsin.
Şu anlık aklıma gelen güzel modları yazdım belki 1-2sinde de crash yersin ama çoğunu oynarsın diye düşünüyorum. Bilgisayarın çok eski değilse büyük ihtimal crash yemenin sebebi oyun dosyalarıyla alâkalı olabilir dosyaları doğrular, veya oyunu silip tekrar yüklersen düzelecektir diye düşünüyorum. :smile:
sonunda biri mod önerdi tşk
hepsini oynadım
parabellum ve world of ice and fire hariç onlar crash verdi

Aslında oldukça fazla "mod" var, ben de düşük sistemli modlar oynayarak geçiniyorum ve bildiklerimi anlatayım;

Evlat - Evlat Tatil
Gekokujo [Bana çok aman aman bir mod gelmedi ancak şehir kaplamaları vb. full değişmiş]
Saltanat-ı Selçuklu
Kardeşlerin Katli
Diplomacy 4. litdum
Anadolu 1320 [belki ortalamadır bilmiyorum ben sorunsuz oynarım]
Cry of War - Ottoman
Light and Darkness - Halloween
Büyük Selçuklu
Kayı Beyliğinin Dirilişi
Nordların Yükselişi [ pek önermem a1 türkçe ve hatalar çıkabiliyor.]

Umarım yardımcı olmuşumdur dostum! Ayrıca Ateş ve Kılıç bölümünde açman garibime gitti bu konuyu 0-0

Persistent Frontair en son düşük sistemliydi şuan tam bilemiyorumda sadece online olan rol yapmalı bi mod bayadır oynamadım o yüzden güncel online sayısını bilmiyorum ben oynarken min 60 70 oluyordu.

Back
Top Bottom