Morgh's MB Warband Mod Tools ile Nasıl NPC Ekleyebiliriz ?

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Cevdet

Master Knight
Old Guard
Arkadaşlar ben oyuna npc eklemek isitiyorum  Morgh's MB Warband Mod Tools ile ekledim fakat eklediğimi bulamıyorum bunun bir çözümü var mı yoksa diğer ekleme yollarını yazarsanız sevinirim Forumda bununla ilgili bir konu buldum ama ingilizce olduğu için anlayamadım cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

bu programla ekledim fakat nerede bulabileceğimi bilmiyorum veya herhangi bi askeri eklediğim npcye terfi ettirdim bu şekilde buldum . ama hanlarda bulamadım. Cevabın için teşekkürler.

cevdet123 said:
bu programla ekledim fakat nerede bulabileceğimi bilmiyorum veya herhangi bi askeri eklediğim npcye terfi ettirdim bu şekilde buldum . ama hanlarda bulamadım. Cevabın için teşekkürler.
Morghs'la nasıl npc ekledin ? imkansız !

valla ekledim  :grin: ama dediğim gibi herhangi bir askeri terfi ettirirsem bu npcye ulaşabiliyorum yoksa bulamıyorum kayıp.

cevdet123 said:
valla ekledim  :grin: ama dediğim gibi herhangi bir askeri terfi ettirirsem bu npcye ulaşabiliyorum yoksa bulamıyorum kayıp.
Yaptığın kahramanı "Hero" olarak işaretleyince yada kaldırınca galiba ölmüyordu belki öyle yapmışssındır.

Black Dead said:
cevdet123 said:
Yaptığın kahramanı "Hero" olarak işaretleyince yada kaldırınca galiba ölmüyordu belki öyle yapmışssındır.
Aynen "Hero" ve "Unkillable" seçeneklerini işaretleyince npc gibi oluyor ama bulunmuyorda.

Npc eklemişsin ama 1 askerin üstüne. Oda Npc değil Asker olur. Mesela bir kergit piyadesi yapmak için Morgh's kullana bilirsin ancak. Npc eklemek için Modül sistem kullanman gerek.

tlgklz said:
Npc eklemişsin ama 1 askerin üstüne. Oda Npc değil Asker olur. Mesela bir kergit piyadesi yapmak için Morgh's kullana bilirsin ancak. Npc eklemek için Modül sistem kullanman gerek.
peki modül sistem nedir ? yada nasıl kullanılır bi bilgin var mı ?

tlgklz said:
Mod geliştirme bölümünde Alt başlık Mod Yapımında hepsi var. Warbanda girmeden önce aşağıda :razz:
Yardımın için teşekkür ederim bir de ordan yapmayı deneyeceğim

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom