Mont Blade Oyundan Atma Sorunu (Orjinal)

Users who are viewing this thread

Tuna Han16

Recruit
birkadaşlar iyi oyunlar steamdan oynadığım (orjinal parayla aldım) mount blade warband oyunu, oyunun içindeyken durmadan atıyo ve atarken hiçbir şekidle hata mesajı vs vermiyo. Birden oyundan atıyo en çok gruptaki kahramanımla konuşurken atıyor. Bunun haricinde savaşlara ya da herhangi bi kaleye vs gireceğim zamanda birden atıyo. 5 dakka oynayamıyorum sürekli yaptığım şeyler boşa gidiyo. Bunun sebebi nedir bilen varmı? (Sistemimin sorun yaratacağını sanmıyorum gayet yeterli bi sistem mount blade'ye göre GT1050 ekran kartı 8gb ram amd fx8300 işlemci.) Son olarak acaba şundan kaynaklı olabilirmi, oyun yavaş olduğu için sürekli ctrl+space komutunu kullanıyorum bundan dolayı olabilirmi ama kullananlar var fakat onlarda attığını görmedim benim oyun orjinal olmasına rağmen atıyor. (steamdan 2 kez dosya doığrulamasını yaptım.)

Sistemden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum benim sistemim daha kötü ve atma sorunları yaşamadım. Antivrüs programlarını kapatıp oyunu oynamayı dene devam ederse en kötü silip yüklemeyi dene.

Back
Top Bottom