Modlar birleştirilebilir mi?

Users who are viewing this thread

Merhaba,

Anno Domini modunu oynuyorum ancak daha önce diplomacy litdum adında bir mod oynamıştım bu ikisini birleştirmek istiyorum yada en azından anno domini moduna diplomasi modunu eklemek istiyorum bu mümkünmüdür? bilen arkadaşlar yazarlarsa sevinirim şimdiden teşekkürler.

Bunu duyduğum kötü oldu bazı modlar o kadar güzel yapılmış ki sanki warband'ı ilk defa oynuyor gibi hissediyorum ancak her modun da tabii ki bir eksik yanı var bunu kapatacak da diğer modlar ancak birini seçmek gerçekten kötü örneğin şuan aktif oynamaya devam ettiğim anno dominide keşke bir diplomasi olsaydı diyordum :/

Ayn
Bunu duyduğum kötü oldu bazı modlar o kadar güzel yapılmış ki sanki warband'ı ilk defa oynuyor gibi hissediyorum ancak her modun da tabii ki bir eksik yanı var bunu kapatacak da diğer modlar ancak birini seçmek gerçekten kötü örneğin şuan aktif oynamaya devam ettiğim anno dominide keşke bir diplomasi olsaydı diyordum :/
Aynen öyle :/ anno domini oynuyorum ben de şuan ama oynarken insan diplomacy modunu arıyor diplomacy oynarken de klasik warband aksiyonu çok çabuk sıkıyor.

Bunu yapabilmek için modlama yapmayı bilmen lazım. Oda zaten başlı başına aylarını alır. Bannerlordu bekle.
Ama ufak tefek kılıç vs eklemek istersen araştır belki yapabilirsin

Şuan bannerlord oynuyorum 2 aydır beta'ya katılan şanslı kişilerden bir tanesiyim ama hikaye modu olmadığı için ve zaten beta olup test edilme amaçlı olduğu için hala ara ara warband oynuyorum anno domini sanırım, şüphesiz en iyi modlardan bu arada çok keyif alıyorum açıkcası

Back
Top Bottom