Mod yapımcıları bir sorum var

Users who are viewing this thread

UgurTRN

Regular
Arkadaşlar mod yapmak gibi bir düşüncem yok sadece bu iş ile ilgilenenlere bir soru sormak istiyorum
-Mod yaparken yeni kale, yeni köy, yeni savaş alanları gibi şeyler yapılabiliyormu oynarken kudüsü görmek çok isterdim mesela yoksa bunlar sadece zemin değiştirmekten falanmı ibaret olacak

Sanırsam kendi modellediğin veya hazır aldığın her modeli yükleyebiliyorsun haritanın coğrafik tasarımını kendin yapabiliyorsun en azından ben bu videodan bunu anladım:

Yani bir modellemeci ve map tasarımcısı ile çok güzel şehirler ve haritalar çıkarılabilir. Birde yazılımcı varsa yeni özellikler eklenerek çok iyi işler çıkartılabilir.

Last edited:
-Mod yaparken yeni kale, yeni köy, yeni savaş alanları gibi şeyler yapılabiliyormu oynarken kudüsü görmek çok isterdim mesela yoksa bunlar sadece zemin değiştirmekten falanmı ibaret olacak
Kesinlikle yeni yerleşkeler ekleyebiliyoruz. Az sonra yeni bir başlık açacağım. O başlıktaki dosyada yeni eklenmiş bir şehir ve üç adet köy var. Tabi mod düzgün şekilde çalışmıyor ve bu sebepten dolayı buradayım :smile:

Back
Top Bottom