Resolved Mod Yükledikten Sonra Application Crash Hatası!

Users who are viewing this thread

Nienor

Recruit
Steam
Oyun zevkim iyice artsın diye mod yüklemeye karar verdim, fakat yüklediğim modlardan sonra launcher hiç açılmadı. O sorunu çözdüm, artık launcher açılıyor. Fakat oyundaki ilk yükleme ekranında "Application Crash" adında bir hata geliyor. Modları çıkararak oyuna girmeyi denediğimde ise bu sorunla karşılaşmıyorum. Fakat garip olan tarafı şu ki; modsuz bir şekilde multiplayer girdiğimde yine bu hatayı veriyor. İnternetten ya da forumda bulunan mevcut konulardan çözümler aramaya çalıştım, fakat doğru dürüst çözüm bulamadım. Sanırım modda engel varmış onu kaldırmamız gerekiyormuş ama bende öyle bir engel bulunmuyor. Yani bulunsa kaldırıcam ama dosya özelliklerinde "Engeli Kaldır" diye bir seçenek yok. Modsuz oynamak istemiyorum, son gelen güncellemeden sonra save'im bozuldu zaten, sıfırdan güzel bir şekilde başlamak istiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Not: Dosyaları doğru bir şekilde modules kısmına attım, dosya transferinde herhangi bir sıkıntı yok. Oyun sürümüm : 1.11

Edit: Oyunu açmayı başardım fakat, launcherdan aktifleştirmeme rağmen, bazı modlar gözükmüyor.
Edit2: Oyun yine açılmıyor aksjhdva

Last edited:
Kanka ModLib'i Native'in altına koyayım, öyle açayım dedim. Oyun açıldı ama dediğim gibi bazı modlar gözükmüyordu. Modları en baştan adam akıllı yükleyeyim dedim, şu an her türlü şeyi denememe rağmen yine açılmıyor :sad:

Merhaba, geç cevap verdiğimiz için üzgünüz. Ne yazık ki, modlu oyunlar için teknik destek sunamıyoruz ve bu soruna modların neden olmadığından emin olmamız gerekiyor. Modlar ile ilgili tam açıklamamıza göz atabilirsiniz. Lütfen bu makaledeki talimatları izleyerek tüm modlarınızı kaldırın. Daha sonra, buradaki adımları deneyebilir misiniz? Tekrar aynı problemle karşılaşırsanız lütfen bize bildiriniz.Teşekkürler.

Back
Top Bottom