Mod:New Calradia

Dostların İsimlerini Değiştireyimmi ?

• evet

Votes: 14 58.3%
  • hayır

Votes: 10 41.7%

• Total voters
    24

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Ogibalboa

Knight at Arms
Evet arkadaslar.Ben Modculuk kariyerimdeki ilk modumu sizlere sunacağım.Bu tam bir mod sayılamaz.Dediğim gibi İlk Modum.Ama Bu modla

Eski Krallıklardan kurtuluyoruz yanı standard Nords Vaegirs... onların yerine Spartalılar,Truvalılar, Antik Yunan,Roma.. Tabi Bu ülkelerin

Aralarında ne bağı var.Bu ilişkiyi Senaryoda açıklayacağım.Not=Bu Minimoddur yeni versiyonlar her hafta çıkacaktır.
Not2=Bu mod sadece türkçe dilinde oynanır.
Not3=Şehirler ,köyler vs adları atmasyon kesinlikle değildir araştırdım buldum. :grin: hepsi o ülkenin şehirleridir.
Not4=Suan Lordlar Üzerinde çalışıyorum.Adlarını Deistiricem.Dostların adını deiştireyimmi ?

OYUNA EKLENENLER
Yeni Krallar
Kral Leonidas(Spartalılar)
Kronus(Titanlar)Bu arada Titanlar Ateşten yaratılmıştır yani hadesin türüdür.Bu yüzden bir kaç askere ateş topu adını koydum :grin:
Menelos(Truvalılar)
Kral Sharaman(Persler)
Yüce Cesar(Roma)
Hermes(Antik Yunan)

Yeni Krallıklar:
Spartalılar
Titanlar
Antik Yunan
Truvalılar
Persler
Roma

Yeni Şehir adları(Şuan idare edin :grin:) Her hafta Link yenilenecektir.
Rome Şehri
Atina Şehri
Olympos Şehri (Burası Calradia nın en gelişmiş şehridr Ticaret bakımından tabi :grin:)
Galya Şehri
Nişabur Şehri
Bişapur Şehri
Daha çok var
                                                              SENARYO

Eski Çağlarda birçok güçlü ırklar medeniyetler vardı.İşte bu medeniyet ve ırklardan bazıları yok olmadı.Zeus Tarafından Calradia Adındaki Ülkeye sürgün edildiler.Sebebi İse Dünyaya Ciddi Zarar verecek Boyutlarda savaşlara girmeleriydi.Zeus dünyaya zarar gelmesin istiyordu.İşte Calradiaya sürgün edilen 5 ülke :Spartalılar , Truvalılar , Roma,Titanlar, Persler.Bu medeniyeleri calradiaya gönderdikten sonra kargaşalar durmadı .Bu yüzden Bu medeniyetlere verilmiş tüm özel güçleri zeus onlardan aldı.Ve denetlenmeeri için Hermesi (Tanrıların habercisi)gönderdi.Fakat zeus tarafından gönderildiği bilinmemesi için onunda güçleri alındı.Hermes e Atlasın güçlü orduları gönderildi.Artık Calradia 6 ülkeden oluşuyordu.Artık onlar 'Fani' idi. Antik yunan hariç tüm ülkelerin Tek Amacı Calradiayı fethetip Zeusa Meydan okumak...

Buda Mini Modun Linki Arkadaslar:

htt p: //turbobit.net/e4bqtbo1i8kd.html

aralardaki boşlukları silip kopyala yapıstır yapıyoruz.

SCREENSHOTS

http    ://g1206.hizliresim.com/y/3/7dckl.jpg

http    ://g1206.hizliresim.com/y/3/7dcxt.jpg

http    ://g1206.hizliresim.com/y/3/7ddfv.jpg

http    ://g1206.hizliresim.com/y/3/7ddh8.jpg

Boşlukları silip kopyala yapıştır yapın.

4- Yapacağınız modlar için, ufak bir senaryo veya bir fikir ile mod başlamıştır diye düşünüp, konu açmayın. Senaryonuzu, neler yapacağınızı, ekibinizi ve hatta modunuz ile ilgili birkaç ekran görüntüsünü tasarlamadan, mod konusu başlatmak yasaktır.

Diyor kurallar.

tabi teşekkür ederim kuralları hatırlattığınız için.

Buda Mini Modun Linki Arkadaslar:

htt p: //turbobit.net/e4bqtbo1i8kd.html

aralardaki boşlukları silip kopyala yapıstır yapıyoruz.

Bu arada bn modellemeci deilim bu yüzden sadece İsimleri Deistirdim yeni silah veya zırh eklemek deil amacım, oyuna bir eklenti getirmek.

İsim değiştirmeyi herkes yapabilir, o yüzden pek bir önemi yok. Daha kapsamlı modlar yapmak istiyorsan forumda anlatımlar var bir sürü.

erdemod said:
4- Yapacağınız modlar için, ufak bir senaryo veya bir fikir ile mod başlamıştır diye düşünüp, konu açmayın. Senaryonuzu, neler yapacağınızı, ekibinizi ve hatta modunuz ile ilgili birkaç ekran görüntüsünü tasarlamadan, mod konusu başlatmak yasaktır.

Diyor kurallar.

Evet teşekkür ederiz. :smile: Kuralların getirdiği kıstasları sağlamayan mod konularını kilitliyoruz. Maalesef bu mod konusu da kıstasları sağlamıyor. Gereken şeylerin hazır olduğunu düşündüğünde bana mesaj at konuyu açayım.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom