Mod Nasıl Yapılır?

Users who are viewing this thread

LadiesMan42

Recruit
Öncelikle söylemeliyim bilgisayarla ilgili hiçbirşey bilmiyorum.Geçenlerde mount blade warband aldım ama native hikayesi hiç sarmıyodu.Bende Clash of kings modunu yüklemeye çalıştım ama yapamadım.Windows 7 kullanıyorum oyunum orjinal.

Konu başlığı "mod nasıl geliştirilir?" içerik ise "mod nasıl yüklenir gibi olmuş. Sorun hangisi?

Steam adlı programın kurulu olduğu dizin üzerinden modlarınızı yüklemelisiniz.

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\mountblade warband\Modules

Eğer oyunu C diskine kurduysanız, yukarıdaki dizini bularak indirdiğiniz modun klasörünü "modules" yazan yerin içine kopyalamanız yeterli. Ardından oyunu başlattığınız zaman ekranın ortasındaki "Native" yazan yere tıklayıp indirdiğiniz modu seçerek oynamaya devam edebilirsiniz.

Courage said:
Steam adlı programın kurulu olduğu dizin üzerinden modlarınızı yüklemelisiniz.

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\mountblade warband\Modules

Eğer oyunu C diskine kurduysanız, yukarıdaki dizini bularak indirdiğiniz modun klasörünü "modules" yazan yerin içine kopyalamanız yeterli. Ardından oyunu başlattığınız zaman ekranın ortasındaki "Native" yazan yere tıklayıp indirdiğiniz modu seçerek oynamaya devam edebilirsiniz.
Kardeşim bana olabildiğince basit anlatır mısın bilgisayar kullanma özürlüyüm.Oyunu steamden aldım C disk muhabbetini de anlamadım.Kusura bakmayın

C diski dediği şey, senin yerel diskin yani bilgisayarın içeriklerinin bulunduğu bölüm.Burayı Başlat'a tıklayıp daha sonra açılan menüde Bilgisayar 'a tıklayıp bulabilirsin, daha sonrası Courage in anlattığı gibi.

Black Dead said:
C diski dediği şey, senin yerel diskin yani bilgisayarın içeriklerinin bulunduğu bölüm.Burayı Başlat'a tıklayıp daha sonra açılan menüde Bilgisayar 'a tıklayıp bulabilirsin, daha sonrası Courage in anlattığı gibi.
herşeyi yaptım ama oyunun en son sürümünün yüklü olması bişey değiştirir mi?

LadiesMan42 said:
Black Dead said:
herşeyi yaptım ama oyunun en son sürümünün yüklü olması bişey değiştirir mi?

Önemli bir ölçüt. Eğer oyun son sürüm değilse forum içinde korsan şüphesiyle ceza alabilirsin.

Back
Top Bottom