Mod kurmak istiyorum

Users who are viewing this thread

Merhaba uzun zamandır bir mod kurmak istiyorum lakin bunun hakkında hiç bir bilgim yok örneğin mod kurmak paralı mı ? veya mod kurması iyi bir bilgisayar mı istiyor ? ve hangi programlar ile kuruluyor bana bi kaç tüo verirmisiniz ?

Mod kurmak paralı değil. Hangi modu oynamak istiyorsanız onu indirip Mount & Blade içerisindeki Modules klasörüne atıyorsunuz, oyun launcher'ından da o modu seçip giriyorsunuz. Sistem olarak da iyi bir bilgisayar istemiyor. Zaten ortalama 2010 model parçaları olan (Veya hazır PC ise o yıllarda çıkmış ise) bir bilgisayarda her modu açabilirsiniz. (Mount & Blade için geçerli bu söylediklerim. Warband'de çok daha ağır modlar var çok düşük sistemlerde biraz zorlayabilir ağır modlar) .

Evet aynen öyle
Mod yapmak için iyi bir bilgisayara ihtiyacınız yok ama iyi düzeyde kodlama, modelleme, sahne tasarımı, harita tasarımı bilmeniz gerekiyor. Mod yapmak öyle kolay bir şey denecek, düğmeye bastım oldu denecek bir şey değil. Hepsini bilmeseniz bile en az bir-ikisini bilmeniz gerek, kalan şeyleri ise bilen birilerini bulmanız gerek.

Back
Top Bottom