Mod Ekibi Toplama Başlığı

Users who are viewing this thread

Dracheon said:
O L I V E R said:
Bende şu aralar boşum kodlamam orta derecedir map 0 dır modellemeyi yapamam yapılan modellemeyi eklerim...
Kodlaman orta derece mi?O zaman benim dünyanın en iyi kodcularından olmam lazım.Daha yeni başladın va kodlamam orta derece diyorsun.Senin kodlaman ''0'' OSP'leri ekleyerek kodlama yapmış olmazsın.Kendin kod yazman gerekir.

:smile: Ben bu siteye yeni başladım kodlamaya değil...

Abdullah Zubeyr Akyüz said:
Erozbey said:
Komik olan o. Acemilerin mod yapması.
Elbet bir gün onlarda gelişecek(umarım) ümitle beklemekten başka yapabileceğimiz bişey yok

Bence ümit beklemek yerine desteklemeliyiz, nasıl fikir?

Yakışıklı Prens said:
Arkadaşlar buradan hiç kendi ekibine adam bulabilen oldumu? bende kodcu arıyorum bir türlü bulamıyorum
Çömez olduğun için bulamıyorsun.Ayriyeten forumun aktifliği çöp oldu.
Bende ilk başladığım zamanlar kimse gelmiyordu.Sonra ekip bulamayınca onların işinide kendim öğrendim.
Kod,Sahne,Harita vs. yapabiliyorum kendim.Sonra modlama konusunda biraz tanınınca geliyorlar ekibe.
Teklif edenler bile oluyor.Ama forumdan çok zor bulursun.
Ben şu an modlama konusunda bilgili olan kişilerle mod yapıyorum mesela.Demem o ki eğer ekip istiyorsan gelişmen gerekiyor.
Ama yinede Facebook'ta belki bulursun.konyene ve O L I V E R beraber mod yapıyorlar.Onlara katılırsan beraber gelişebilirsiniz.

Dracheon said:
Yakışıklı Prens said:
Arkadaşlar buradan hiç kendi ekibine adam bulabilen oldumu? bende kodcu arıyorum bir türlü bulamıyorum
Çömez olduğun için bulamıyorsun.Ayriyeten forumun aktifliği çöp oldu.
Bende ilk başladığım zamanlar kimse gelmiyordu.Sonra ekip bulamayınca onların işinide kendim öğrendim.
Kod,Sahne,Harita vs. yapabiliyorum kendim.Sonra modlama konusunda biraz tanınınca geliyorlar ekibe.
Teklif edenler bile oluyor.Ama forumdan çok zor bulursun.
Ben şu an modlama konusunda bilgili olan kişilerle mod yapıyorum mesela.Demem o ki eğer ekip istiyorsan gelişmen gerekiyor.
Ama yinede Facebook'ta belki bulursun.konyene ve O L I V E R beraber mod yapıyorlar.Onlara katılırsan beraber gelişebilirsiniz.
zaten o da katıldı mod ekibi 5 e çıktı bence güzel bir mod çıkacak

Acemi denemelerde bulundum daha önce . 3D modelleme için ekip ariyorum . Önce deneme için bir modelle çalışıp beğenirseniz ekibe katılmak istiyorum. İlgilenen olursa mesaj bekliyorum .

Merhaba arkadaşlar. Mod yapım ve sohbet topluluğı kurdum discordda. Eğee katılmak isterseniz kapımız açık. Mod işimde belli bir konumuz yok. Topluluk birkaç günlük ama sayımız artıyor. Sizler gelimce fikirlerimizi paylaşıp , birkaç kişilik ekiplerle mod yapacağız inşaallah. Grubu kurmamdaki amaç sesli , yazılı grup sohbeti ile çabuk iletişim kurabilmek. Kısa sürede gelirseniz grup ölmez , iki günde üye artışı yaşadık.

Link : ahttps://discord.gg/SVBDdqJ (baştaki a'yı silin)

Arkadaşlar,Selçuklu 1140'lı yılları kapsayan bir mod yapmak istiyorum. Modellemeci arıyorum. Yardım etmek istiyen varsa DC'den ulaşsın.
FreeArchs761

Edit: Bu arada mod yapımına ağustosun ortalarında başlıyacağım.

Cumas said:
Çevirmen gerek arkadaşlar Cengiz Han modu için ilgilenenler konuya baksın.

İngilizce? Eğer öyleyse aradığın adamı buldun!

Benimle çalışıcak arkadaşları bekliyorum the last kingdom modu yapıyorum item ekleme yapabilecek kişi arıyorum veya kişiler

Manasbeg said:
    Merhaba arkadaşlar. Mod yapım ve sohbet topluluğı kurdum discordda. Eğee katılmak isterseniz kapımız açık. Mod işimde belli bir konumuz yok. Topluluk birkaç günlük ama sayımız artıyor. Sizler gelimce fikirlerimizi paylaşıp , birkaç kişilik ekiplerle mod yapacağız inşaallah. Grubu kurmamdaki amaç sesli , yazılı grup sohbeti ile çabuk iletişim kurabilmek. Kısa sürede gelirseniz grup ölmez , iki günde üye artışı yaşadık.

Link : ahttps://discord.gg/SVBDdqJ (baştaki a'yı silin)

yeni link atsana

Back
Top Bottom