Mod Ekibi Toplama Başlığı

Users who are viewing this thread

T-Mac said:
Merhabalar, aklımda çok değişik ve denenmemiş bir mod fikri var. Kendimce biraz yol kat ettim. Aradığım ekip üyesi sadece modelleme, harita ve iç mekan modellemeleri üzerine çalışabilecek birisi olacak. Çok şey istemiyorum, sadece bana belirli konularda yardımcı olursa çok müteşekkir kalırım.

Aklımdaki mod Warband'ı kullanarak çete savaşları, uyuşturucu satıcılığı olacak.

Yüzleri kendim yapmaya çalıştım, vücutlar, silahlar, kıyafetler konusunda yardımcı olması yeterli olacak.

Harita için ise sadece harita textureları ile alakalı. Köyleri Bronx, Compton gibi mahalleler olarak belirledim. Şehirleri Detroit, Los Angeles gibi yerler yaptım.

Yardımcı olabilecek olursa çok minnettar kalırım. İlk mod denemem olacak, daha önceden SAMP gibi oyunlarda mod yaptım. Az bucuk bilgim var böyle konularda, sadece yardımcı olacak insanlar arıyorum.

Şimdiden çok teşekkür ediyor ve iyi günler diliyorum.

Düzenleme:

Bana forumdan, discorddan veyahut facebook.com/serra.altay94 hesabımdan ulaşabilirsiniz.
Şimdi üstün körü anladım bu dönemde boşta modellemeci bulmak çok zor ama şimdiden başarılar dilerim
Anladığım kadarıyla sadece modelleme kısmında sıkıntı yaşıyorsun dimi
Osp kullanabilirsin eğer modellemeci bulamazsan

Cengiz Han Modu'na haritacı arıyorum kısa sürede hazır bir haritaya modu yerleştirsin yeter
Sıfırdan harıta yapmasına gerek yok
Lutfen gercekten yapacak olanlar mesaj atsın daha once cok kısı mesaj attı aylar gectı hala haber yok
Ben bu hafta bıtırrım dıyen varsa lutfen mesaj atsın

Cumas said:
Cengiz Han Modu'na haritacı arıyorum kısa sürede hazır bir haritaya modu yerleştirsin yeter
Lutfen gercekten yapacak olanlar mesaj atsın daha once cok kısı mesaj attı aylar gectı hala haber yok
Haritacıları forumda bulmak zor bide facebook gruplarında sor biz haritacıları ordan bulduk

Abdullah Zubeyr Akyüz said:
Cumas said:
Haritacıları forumda bulmak zor bide facebook gruplarında sor biz haritacıları ordan bulduk

Ya cidden cok zor tek tek yapmayı bılıyorum ama programla yapamıyorum programdan anlıyan olsan sadace sehırlerın yerını degıstırecek olay bıtecek ama o kadar ıtem ekledım moda o kadar yenılık ekledım herkes harıta ıstıyor sımdı moda baya bır sey daha ekledım ama bu seferde harıtasız versıyon cıkarmak ıstemıyorum
Cunku on yargılı bakıyorlar

Cumas said:
Abdullah Zubeyr Akyüz said:
Cumas said:

Ya cidden cok zor tek tek yapmayı bılıyorum ama programla yapamıyorum programdan anlıyan olsan sadace sehırlerın yerını degıstırecek olay bıtecek ama o kadar ıtem ekledım moda o kadar yenılık ekledım herkes harıta ıstıyor sımdı moda baya bır sey daha ekledım ama bu seferde harıtasız versıyon cıkarmak ıstemıyorum
Cunku on yargılı bakıyorlar
Biliyorum ben haritadaki textureleri göstermek için bile kalradya haritasından resim attığımda da baya millet ön yargılı davranmıştı belirtmrme rağmen

Dediğim gibi facebook ta oyun ve warband gruplarında paylaşırssan bide başına yaptığın modları yazıp bi iki görselde atarsan inşallah kolayca bulursun

19.yy Felaketin şafağı ekibine kodcu gerekmektedir module systemden biraz anlada yeter vereceğim osp kodları koyacak itemleri ekleyecek ve bide eski kodcunun eklediği bi kaç şeyi çıkartacak kadar bilgisi olsa yeter
Malesef eski kodcumuz ailevi sebeplerden modla ilgilenemediği ve biz itiraz ettiğimiz halde random cinsiyet özelliğini moda eklediği için büyük sıkıntılar yaşıyoruz malum bu tarihi bir mod ve askerler kadın erkek karma olunca tarihi özelliği sönüyor
Şimdiden aramıza katılacak olanalra hoş geldiniz diyorum ayrıca modlama hakkında başka bilgisi olanlarıda kabul ederiz ne kadar çok aktif o kadar iyi mantığıyla

Tolkienist said:
Cidden ekipteki o kadar kişiden birazı bile kod bilmiyor mu?Adem falan var diye biliyorum o biliyor.
Ekipte öle biri yok şuan ve kod bilen vardı bolca ama çalışmıyanları attık şuanki kod bilen eleman var ama oda ancak kendi modu çıkınca gelir bizde devam ederiz aslında kodcu olmadan ama sıkıntı kodcunun olmaması değil kodcunun ekledikleri fantastik modlarda olacak kodları eklemiş ve şu çift cinsiyet kodunu diğer yaptıklarını düzelttim ben zaten tek sorun eklediklerini çıkarmak ha birde kocu olursa daha hızlı yürür iş

Tolkienist said:
Adem o modda değil miydi? Eğer eklediği kodu biliyorsan bütün module dosyalarında aratarak sil.
SickStyle kodcu, diyorum ki eklediğin kodlara bir "#SickSyle - Vesarie" ekle de rahatça bulalım diye, yapmadığı için ekibin eli kolu bağlı oluyor...

Arkadaşlar ben tek başladım hemen acilen bir ekip arıyorum .Mod yapmaya yeni baslayan arkadaslar arıyorum cunku bende yeni basladım.

Back
Top Bottom