Mod Ekibi Toplama Başlığı

Users who are viewing this thread

Buraya yazanlar ne yapabildiklerini belirtirlerse iyi olur öyle ,şu aralar fazlasıyla gördüğümüz gibi, her fikri olan ya da bir alanda küçük bilgisi olanlar mod başlatmasın.

Troy modu ve Golden Ages of Calradia modu için 2D çizer arıyorum.

Kendim geniş modlama bilgisine ve modelleme bilgisine sahibim.Sağlam bir ekibim var sadece bu 2d çizim konusunda sıkıntımız var.

Arkadaşlar öncelikle merhaba biliyorsunuz geçen yılın en iyioyunu yaygın kanıya göre skyrim ancak oynadım bitirdim ve bir eksiklik var skyrimde öncelikle devlette birşeyler yapamıyorsunuz yiyecekleriniz normalde eksilmiyo ülkeler arası savaşlarda şehirler değişmiyo ve oyun monoton hale geliyo bende dedimki neden olmasın acaba dosyaları yavaş yavaş birleştirip yeni bi mount and blade modu çıkarabilirmiyiz??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Bende bir mod yapıcam önce üye toplamam gerekiyor çünkü modu hızlıca yapmak istiyorum.Yardım etmek isteyenler mesajımın altına yazsın.
Modun hikayesi şu olucak kalradia halkı (Denizden veya dağlardan) kalradianın dışına bir geçit bulur ve buldukları yeni dünyada insanlar başka canlılarla birlikte yaşamaktadır.Ancak skyrimde karışıklık vardır kalradia da ise(başka ülkelerde olabilir)kergit hanlığının etrafında birleşmiştir ya kergitler skyrim dünyasınıalıcaktır artık yada skyrim tek bir loncada birleşip kalradiayı alıcaktır.Savaş başlamıştır
Ejderhalar oyunda çapulcu olarak yer alıcak öldürmek zor olucak ve eğer mağaralarını ele geçirirseniz içinde dev hazineler olucak
Skyrimde başta seçtiğimiz gibi karakterimizin özelliklerini seçicez
Skyrim dünyasındaki bütün yaratıklar olucak
Skyrimdeki itemler yalnızca skyrimde kalradiadakiler kalradiada bulunucak kervan yapılırsa çok para      kazanılıcak.
Çok büyük savaşlar çıkıcak.               
Arkadaşlar aslında şöyle bir durum var oyunu belki fire and swordada çıkarabiliriz bunun nedeni
Skyrim haritasındaki ülkeler kergit hanlığına büyülü silahlar ve silah çeşitliliği yüzünden üstünlük sağlayabilir ateşli silahlar dengeleyebilir.
Ancak bu durumda fire and sworddaki dünyanın gerçek olduğu için biraz saçma olur.
Eğer oyun kalradiada geçicekse ülkeler :loncalar+kergit hanlığıveya Şehir devletler+kergit hanlığı şeklinde olabilir
Kalradiada geçerse kergitlerin avantajı ülkelerinin büyüklüğü ve kalradianın çok karışık olması olucak.
Troll ler yardım alınarak eklenmeye çalışılıcak
Buhar devleri yardım alınarak eklenmeye çalışılıcak
Cüceler yardım alınarak eklenmeye çalışılıcak
Geri kalanlarsa zaten eklenicek
Size bir süprizim var bildiğiniz gibi skyrim haritasının altında moorovind ve obviliona geçiş yerlerini finlandiyalı bir oyuncu buldu bende birkaç kapı buldum yani gelecekte harita dahada genişleyebilir.
Arkadaşlar oyun kalradiada geçerse skyrim silahlarıyla ata binilemiycek galiba buda kergitlerin avantajı olabilir zaten skyrimdede atüstünde savaşmak yok.
Modu genel olarak tanıttım umafım yardım edeniniz çıkar.Arkadaşlar ayrıca oynayanlarınız bilir skyrim bitmek bilmez bir dünyaya sahip bir oyun oyunu genel olarak bitirmeme rağmen benim bile bilmediğim çok şey var sonuçta heryeri gezmek için yaz tatilini beklemem geekiyo ve siz modda bulunmasını istediğiniz önemli şeyleri bana anlatın bende onlarıda ekleyebilirmiyim diye bakıyım dediğim gibi kusursuz olmasını istiyorum.

Arkadaşlar ben tek başladım hemen acilen bir ekip arıyorum Mount And Blade Warband için Spartacus modu yapacağım tüm planlar hazır modelleme,kaplama ve harita yapacak adam aranıyor tüm konuşmalar tek tek düzenlendi ilgilenen varsa öm. atması yeter.

Kodlamacı(mp kodlarından anlayan),İngilizcesi iyi olan bir tercüman,haritacı,spartacus ve gladiatorler ile ilgili geniş kapsamlı resim araştırması yapabilecek bir araştırmacı, aranmaktadır.

Ben de ekip arıyorum. Harita editörü ve module system bilen biri lazım. Eski Türk devletlerinden biri dahil etrafında ki ülkeleri yapacağım bu Türk devletinin ne olacağına karar veremedim. Onu konuşuruz. Modu da konuşuruz isterlerse değiştiririm. Troop Editör kullanabiliyorum. Wings 3D kullanabiliyorum.

Ben ve 2 arkadaşım mod yapmayı düşünüyoruz aslında planlarımızı göz önüne alırsak resmen oyunu baştan yapıyoruz.Bizim modelleme konusunda önceden hiç bilgimiz olmadığı için hiçbirimiz beceremiyoruz ve kodlama olayı hakkında da fazla araştırma yapmadık.Anlayacağınız bu 2 konuda(modelleme ve kodlama) yarıma ihtiyacımız var dikkate alan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyor ve yardımınızı bekliyorum. :wink: Ve mod hakkında bilgi isteyen benimle irtibata geçebilir.

Trailer projesi için zırh modelcisi,kaplamacı ve in-game yapabilecek birileri aranıyor.Mümkünse tüm forumun tanıdığı kişiler olsun.Zaten bi giysi seti modellenecek ve kaplanacak.1 güne sığacak bi iş.In game yapacak kişi işinde iyi olursa güzel olur baya zorlanacak çünkü.Bağa pm atabilirsiniz.

Back
Top Bottom