Mod İstek ve Fikirleri

Users who are viewing this thread

Aslında senoryalı modlar çok seviliyo sende yapsan güzel olur mesela aklımda bişey var küçük bir çocukken anneni ve babanı kalradyadaki imparatoluğunda çıkan iç karışıklık nedeniyle devleti çökertmek isteyen krallar  baskın yapılan köylerden birinde öldürülmüş sende babanın attığı denizde kuruluyorsun . Seni bir kılıç ustası buluyor ve sana ninjalığı öğretiyor . birgün izinsiz eğitim yapıldığı için hocanı idam ediyolar sende tüm kralları öldürüp kraldaryaya hükmedeceğine yemin ediyorsun sana kılıç ustasının oğlu görevler verecek sende bu görevlerin bazılarında yoldaşlarla tanışacaksın . Ve bu arada eğer yaparsan bu modu lütfen kralları öldürürken azgad modundaki gibi süikastlerle ölürülsün ve bide bir yoldaş kara şovalye satsın . Eğer yaparsan başarılarımı dilerim . Devamını yazmaya gücüm yetmedi ama sen bulursun kg .

Kara Bey said:
Şu başlık altında yazılan şeylerin çok da dikkate alınmadığının farkındayım. Ama şöyle Hun Türkleri devrinde geçen mod yapılabilirse, mod yapımcıları bunun üstünde durursa çok iyi olur. Olmadı kendim başlayacağım...

Kavimler göçü modu vardı

Mod yapan biri için bu çok basit olur herhalde :grin: benim isteğim bu https://cf.kizlarsoruyor.com/q5352262/13b2301f-c3ee-4c01-90f4-0613fb19bbf3.jpg resimdeki bıyığın aynısı olan bir bıyık tipi var oyunda sadece tek sıkıntı çene üstü bir sakal parçası var onu silip dosyayı atabilen olursa çok iyi olur eğer ilgilenen olursa.

hadi eyvallah.

dewontrane said:
Mod yapan biri için bu çok basit olur herhalde :grin: benim isteğim bu https://cf.kizlarsoruyor.com/q5352262/13b2301f-c3ee-4c01-90f4-0613fb19bbf3.jpg resimdeki bıyığın aynısı olan bir bıyık tipi var oyunda sadece tek sıkıntı çene üstü bir sakal parçası var onu silip dosyayı atabilen olursa çok iyi olur eğer ilgilenen olursa.

hadi eyvallah.
Onu senin yapman gerekir.Zaten çoğu kişi mod yapmayı bırakmış durumda.Kimsenin sana yardım edeceğini sanmıyorum.

Bir umut istedik işte, ben denedim dosyayı açtım edite kadar geldim silemedim ilkinde sonra sildim bu seferde okutamadım yerine ondan sonrada bıraktım. Bilen adama bırakmak lazım.

kendi krallığımızın ordusunu kurabilme çok güzel olur mod yapımcıları bunu bi düşünün bu özelliği 1 2 mod da sadece gördüm güzel ve heycan katıyor oyuna ama gelişmeli

Burdan en büyük isteğim litdum'dan Diplomacy 4.litdum'a ANno Domini 1257 deki gibi ele gecirilen kale ve sehirlerin otomatik olarak (auto garrisons) garnizonunu ayarlamasi ve yine ele gecirilen sehir veya kalelerin etrafında otomatik olarak küçük  (5 veya 7 kadar) elit askerlerden oluşan devriyelerin spawn olması da eklenirse Diplomacy 4.litdum'a heralde warbandin gelmiş geçmiş en iyi modu olabilir.

Edit:en iyi mod derken cpgu oyuncu native seviyor ve diplomasiyle oynuyor kimiside modlardan sıkılıp yavaş yavaş nativeye ve diplomasiye döndüğünü dusunerek söyledim

Litdum bu isteğimi gerceklestiremezsen bile sen veya bilen briileri (ozellikle Hypercharge veya frozenpainter) cevap verebilirse cok mutlu olurum

Aslında son kalan modcular birleşip bir Hun modu yapsak çok güzel olur. Her detaya girilmiş o dönemi yansıtan güzel bir iş ortaya çıkartabiliriz.

Florsis modunun 2.55 versiyonu için TR yama göremedim. Modlara nasıl türkçe yama yapılır o konudada düzgün bir kaynak yok direk oyunun türkçe yamasını çevirmekten bahsediliyo genelde. Yardımcı olabilicek hevesli olan varsa yapalım şu modun türkçe yamasını

Back
Top Bottom