Modül Uyumsuzluğu

Users who are viewing this thread

Mregulus

Recruit
Oyuna güncelleme geldi, güncellemeyi yaptıktan sonra oyuna giriş yapıyorum . kayıtlı save açarken bu çıkıyor ama sadece tamam seçeneği var. oyuna mod vs kurmadım. o kadar emek verdim oynadım. save i tekrardan nasıl açabilirim https://www.hizliresim.com/mvy9wmn bu resimde de gördüğünüz gibi sadece tamam yazısı çıkıyor . oyunu açarken play ve continue seçenekleri çıkıyor ikisinde de denedim oyunu ikisinde de açtım tek oyunculu versiyonunda bir şey fark etmedi.

Açıklama herşeyi açıklıyor zaten dostum.Sürüm farkı olmadan devam edeceğimiz save'imiz 1.7.0 ve sonrası için geçerli.

Mregulus

Recruit
nasıl sürüm farklı olmadan. biraz araştırdım başkalarında 2 seçenek çıkıyormuş daha sonra oyuna girip farklı kaydet dediklerinde eski sürüm yeni sürüme dönüyormuş . bunun bir çözümü olmalı bence . yoksa bu şekilde her 1 ayda bir eski sürümler gider

Mregulus

Recruit
galiba oyunu steamden alan kişiler 1.7 ye geçip save i açıp tekrardan kaydettiğinde save güncelleniyormuş . epicden alanlar eski sürüme geçemiyormuş. steamdan alan birisi bana ulaşabilir mi . bana yardımcı olursa gerçekten çok sevinirim.

Sırf bu mod problemi yüzünden 1 yıldır oyunu oynamıyorum, ne zaman full sürüm olur ve steam workshop açılır anca o zaman oynarım.
Bu arada steam da oyuna sağ tıklayıp 'özellikler - Betalar' kısmından istediğin sürümü seçip o sürüme geçebilirsin.

1gbcrbj.png

Top Bottom