Modül Uyuşmazlığı

Users who are viewing this thread

Selamun aleyküm arkadaşlar, ben oyunu daha bu sene kurdum ve başladım o yüzden şimdiye kadarki mevzuları çok bilmiyorum araştırınca da çok eski videolar geliyor, sorum belki de basittir:
Ben yeni normal sürümde oynuyordum betada 1.7.2 gelmiş onu indirdim direk. Eski kaydıma girerken modül uyuşmazlığı uyarısı verdi, birleştir dersem sıkıntı olur mu yoksa çözdüler mi bu sorunu? Daha önce bu şekilde konu bulamadım uzun süredir forumda yoktum o yüzden hata yaptıysam düzeltin şimdiden teşekkürler.

modül uyuşmalığı hatası; eskiden kullandığınız fakat şimdi sizde yüklü olmayan modlardan dolayı yada normalde kaydınızda ekli olmayan modu eklediğinizde oluşan hatadır.

muhtemelen işinizi ondan dolayı çözemedi.

modül uyuşmalığı hatası; eskiden kullandığınız fakat şimdi sizde yüklü olmayan modlardan dolayı yada normalde kaydınızda ekli olmayan modu eklediğinizde oluşan hatadır.

muhtemelen işinizi ondan dolayı çözemedi.
bence farklı bişey hocam.kuleden adamların çıkma sorununu çözen bi mod var hani,ondan başka hiç bi mod kurmadım ben çok uzun bi süre ki o zorunluydu zaten.buna ragmen bu sorunu bende yaşadım.başta sorun çıkartmadı hiç ama sonrasını bilmiyorum.muhtemelen ilerde bi yerde mutlaka sorun çıkaracaktır. versiyon 1de yüklü olan olmayan ne varsa versiyon 2dede onlar oldugu halde bu hatayı veriyor yani.kurulu olan mod,versiyon 1 içindir ve sen artık versiyon 2desin diye olabilir belki.onu kontrol etmedim yani,ama mod silme/ekleme ile ilgili olmadıgına eminim.

Back
Top Bottom