Mobil Oyun Sohbet

Users who are viewing this thread

Ramazan Bey

Recruit
Forum da baktığım kadarıyla mobil oyunlar hakkında sohbet alanı yok ve nerdeyse hiç kimse mobil oyunlar hakkinda konular açmiyor.Bu yüzden mobil oyunlar hakkında sohbet edebileceğiniz bir konu başlattım.
                                                                            LÜTFEN
KİMSEYE HAKARET ETMEYİN
KONU DIŞINA ÇIKMAYIN
SİYASET KONUŞMAYIN
IRKÇI SÖZLER KONUŞMAYIN
FORUM KURALLARINA UYUN
            LÜTFEN BU KURALLARA UYALIM

 

Roffron

Archduke
WBWF&SNWVC
Fazla mobil oyun sevmiyorum. Mobil oyunların %95i para kazanma amacıyla yapılmış(p2w mmolar gibi). "Pc oyunları para kazanma amacıyla yapılmıyo mu?" diyeceksiniz ama pc oyunlarında genelde yapan ekipler oyun güzel olsun diye uğraşıyor. Ruhunu katıyor oyuna. O yüzden fazla oynamam. Arcade oyunlarda çok sıkar beni. Ama birkaç oyun oynarım. Beleşe Minecraft Pocket Edition geçmişti ara ara oynarım. Onun dışında indirimden Reckless Racing 3 ve Teeny Titans aldım zamanında. (Teeny Titans tamamen 2003deki Teen Titans'a olan özelemimden dolayı :razz:. Ama güzel oyun. Otobüste falan rahat oynanıyo. Bide telefonu dik tutarak oynandığı için ayakta oynamaya birebir.)
 

Kurnαz

Sergeant Knight at Arms
Royal Revolt 2 oynayan varsa forumda beni ekleyebilir. Oyundaki adım, turşu bidonu.
 

Afrandez

Archduke
WBNWVCWF&SM&B
Artil said:
Sende forum kurallarına uyup küçük fontla ve renksiz yazsan keşke.

+1

Şimdi bu konu açıldı ama eğer konu Clash of Clans, Clash Royale ya da Subway Surfers gibi bilindik oyunlara dönerse sıkıntı.

Interstellar Pilot adında bir mobil oyun var, galaktik boyutlarda. Destroyer ve yukarısını parayla alabiliyorsun ama bunun dışında tavsiyemdir. "Battleship istiyorum" derseniz oyunun hack programlarına bağışıklığı yok.
 
Top Bottom