MINECRAFT! - "Kendi dünyanızda oynamayı bırakın, onu yaratın."

Users who are viewing this thread

Oyunu arkadaşla oynarız diye aldım ama lanet olası oyun bir türlü çok oyunculu oynayamıyorum nasıl iade edebilirim oyunu yardımcı olursanız sevinirim :smile:

Emrehan said:
Son Minecraft kaydımı açtım, köy buldum, güzel bir sahil şehir devleti kurup köylüleri aktaracağım, tüm başarımları açıp bitireceğim ve bir daha da Minecraft'a girmeyeceğim. Son oyunumdur bu.
(Yapamadı)  :smile:

imJustDex said:
Oyunu arkadaşla oynarız diye aldım ama lanet olası oyun bir türlü çok oyunculu oynayamıyorum nasıl iade edebilirim oyunu yardımcı olursanız sevinirim :smile:
Geri iade yok, internetten aldıysan.  :iamamoron: . Sorun ne neden oynayamıyorsun?

Emrehan said:
Son Minecraft kaydımı açtım, köy buldum, güzel bir sahil şehir devleti kurup köylüleri aktaracağım, tüm başarımları açıp bitireceğim ve bir daha da Minecraft'a girmeyeceğim. Son oyunumdur bu.

image.jpg

Ben istesem bu oyunda şehirleşmemiş yer bırakmam da çok işim olduğundan yapamamıyorum :sad:

İşbara Alp said:
kendi ülkemi kurmaya karar verdim  :grin:
ve ilk olarakta nehirin kontrolünü ele geçirmekle uğraşıyorum  :twisted:
Nehrin üstüne yaptığım sur:
JkAbvQ.png

O dediğin surdan çok su kemeri gibi duruyor, istersen üzerinden tren falan geçir

Vay canına, neredeyse 1 senedir konuya ileti atılmamış. 2011'de başlamıştım bu oyuna, 1,5 senelik bir maceradan sonra bıraktım. O zamanlar videoyun gibi kaliteli kanallar vardı, daha kaliteli bir topluluk vardı. O maden senin bu nether benim çılgınlar gibi oynadığımız eşsiz oyun şimdi pvp mini game oyunu oldu.

Uzun zaman sonra ilk defa bugün şans eseri oyunun hüzünlü ve yalnızlık kokan müziklerini açtım, eskiyi hissettim.

Benimle aynı hisse sahip o eski minecraft oyuncuları da yazsın konuya, eskiyi yad edelim...

Paradise said:
Aslında bir Creative sunucusu açıp şehir falan yapsak katılmak isteyen kişilerle fena olmaz yada Survival farketmez??
Uzun zamandır oynamıyordum.Online'da oynadığım zevkli günler geldi aklıma.Eğer açarsanız arada gelebilirim.

Madem böyle bir konu var,anılarımı atayım buraya.Çok zevkli günlerdi,screenshot bölümünü silerken aklıma geldi silmeden önce bunları aldım içinden.
kGEM8v.jpg
pXE5Nz.png
R1Qgpo.png

Emrehan said:
Düşününce baya şey yaşadım bu oyunda, ama keşke şu oyunun survivalını daha zor hale getirseler. Zombilerden korunmak için tuzak yapmak zorunda kalsak, zamanla güçlü yaratıklar spawnlansa, mevsimler değişse, ona göre önlem alsak filan o zaman çok daha eğlenceli bir survival ortaya çıkardı.
Aslında oyuna güzel ve ilgi çekici yaratıklar ekliyorlar. Ben normal survival modunda derin madenlerde ve netherde zorluğu hissediyodum. Yani birde zombiler zorlu yaratıklar olsa buna pek sevineceğimi sanmam. Ama aslında geceleri nadir çıkan daha güçlü bir yaratık olabilir. Dediğin gibi bende tuzakla falan uğraşmadım. Bu bakıma hayatta kalma öğeleri zenginleştirilebilirdi.

Bu oyunun microsoft'un elinde gelişimi kötü oldu sanırım. Tabii notch maddi olarak bayağı kârlı çıktı ama ne bileyim, güncellemeler sanki isteneni vermiyor. Hayal gücünün ve maceranın sınırlarının zorlandığı oyun pvp'ye dönüştü. Topluluk çok kötü. Youtube topluluğu ayrı bi kötü. Böyle potansiyelli bi oyunun şu hale düşmesi üzücü

Back
Top Bottom