Microsoft Visual C++ Runtime Library Error

Users who are viewing this thread

Mount & Blade Warband - Viking Conquest oyunu başlatıyorum ilk baştaki görevleri vs. yapıyorum savaşma,konuşma,şehir ve köylere bakma,şehir içerisinde dolaşma vs.. işlevleri oluyor fakat Q ya bastıktan sonra Karakterlere tıklıyorum herhangi bir isme(lord ve diğer soylulara) tıklayınca Microsoft Visual C++ Runtime Library hatasını alıyorum ne yapmam gerekiyor internette bakındım fakat hala bir düzelme olmadı yardımcı olursanız sevinirim.

bcdedit /set increaseuserva 2800 bu kodu da yazdım belki değişme olur diye hala aynı oyunda lord ve soyluların özelliklerine baktırtmıyor karakterler kısmındaki hiçbir isime tıklanmıyor tıklayınca hata verip atıyor oyundan
Gerekirse video çekip gönderebilirim daha net anlaşılması için yanıtınızı bekliyorum

Not: Oyun İngilizce dilindeyken böyle hatalar olmuyor :smile: ama İngilizce de olmuyor çok çeşitli kelimeler var.
Teşekkürler...

Baya geç bir cevap olacak, ama umarım hala konuyu takip ediyorsundur. Bu hatanın kaynağı oyunu Türkçe oynamandır, her ne kadar Türkçe dil seçeneği var olsa da düzgün bir şekilde çalışmıyor. Mevcut tek çözüm oyunu İngilizce oynamaktır, şu anda bunun başka bir çözümü yok, üzgünüm.

Back
Top Bottom