WB Microsoft Visual C++ Runtime Error Çözüm Rehberi

Users who are viewing this thread

bertanx başta steami yüklediğimde uyumlulukla çalışmıştı mbde hata verdi formattan sonra düzeldi.

Arkadaşlar bu kodu nası geriye alıyoruz bilen var mı?Sürekli yetersiz bellek hatası alıyorum ve windows programları kapatıyor.Windows Vista kullanıyorum.Bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

Eremar said:
Arkadaşlar bu kodu nası geriye alıyoruz bilen var mı?Sürekli yetersiz bellek hatası alıyorum ve windows programları kapatıyor.Windows Vista kullanıyorum.Bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

Bu kod senin bellek kullanım limitini genişletir, yani bu kod olmasa yetersiz bellek hatasını çok daha fazla verirdi. Tahminimce RAM'in az.

Bertanx said:
Eremar said:

Bu kod senin bellek kullanım limitini genişletir, yani bu kod olmasa yetersiz bellek hatasını çok daha fazla verirdi. Tahminimce RAM'in az.
4gb ram var.Ram yönetimini elle Sistem yönetimli yaptığım zaman sorun yok fakat pc yi her yeniden açtığımda bu kod geçerli hale geliyor ve tekrar elle sistem yönetimini seçip yeniden başlatmam gerekiyor.Bilen varsa nasıl eski hale getirebileceğimi yardımcı olsunlar lütfen...

Komutu buldum arkadaşlar...eğer girdiğiniz bellek değerini geri almak isterseniz "bcdedit /deletevalue increaseuserva" yazmanız yeterli...

Güzel soru, fakat Almancam o kadar iyi olmadığı için çeviremedim o kısmı. Orjinal konuda yazıyor, Google Chrome'un çeviri özelliğini kullanarak çevirmeyi dene o sayfayı.

Kardeş onu yapınca tekrar savaşmak için bir ordu üzerine tıkladım bu seferde ''missiles.dds'' hatası aldım yardım edermısın.

Ayrıca kodu yapıştırdım dediğiniz yere fakat hala alıyorum aynı sorunu ''Microsoft Visual C++ Runtime Error'' hatasını.

çok ama çok faydalı bir paylaşımdır bu , tebrikler ve elinize emeğinize sağlık , böyle çözümcü arkadaşlardan başımız eksik olmasın

runtime eror!
Program C...  hatası...

ne yaptıysam olmadı oyunu aylarca sırf bu yüzden oynamadım...( kaldı ki kırım ve rusları tamamen silmiştim, ramak kaldı tüm haritaya)

bir çok konu okudum bir dünya yola baş vurdum, pc de oynamadığım oyun kalmadı bu hatayı versin diye ama sadece fire and swordda veriyor.
wfas hatası mıdır? bende mi bir sorun var anlayamadım.. ne olur format demeyin:sad:
10dan fazla işlem yaptım hatta burdakileri de kesin çözüme kavuşamadım .
arkadaşın pc den bu oyunu oynamaktan da gına geldi:smile:

ilginize ve başlığı açan arkadaşın emeklerine teşekkürler nedense bende işlemiyor

Back
Top Bottom