MEgame / Oyun Çekilişinde Kazananlar Belli Oldu!

Sizce bu tarz etkinlikler sıkça yapılmalı mı?

• Evet, güzel bir etkinlik.

Votes: 23 82.1%
  • Hayır

Votes: 4 14.3%
  • Kararsızım

Votes: 1 3.6%

• Total voters
    28
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

LitiuM

Marquis
7A6WOa.png

Çekiliş Hakkında

Öncelikle herkese merhabalar;

MEgame ailesi olarak bayram tadında bir çekiliş yapmaya karar verdik, öncelikle bu çekilişte taleworlds moderasyon ekibine teşekkür etmek istiyorum konuyu sabite almayı onayladıkları için. Arkadaşlar çekilişin konusu hem taleworlds hemde megame hakkında ki görüşlerinizi alırken sizlere birde bayram hediyesi vermek. Bu çekiliş kapsamında, 1 adet Mount&Blade Napoleonic Wars keyi, 1 adet Mount&Blade Warband keyi, 1 adet Mount&Blade With Fire And Sword keyi verilecektir. Oyunların Mount&Blade serisinden olmasının sebebi; Taleworlds forum platformunun kullanılması ve bu konular hakkında ki düşüncelerinizi merak ettiğimiz içindir. Şimdi bu çekilişe katılmak ve kazanmak için yapacaklarınızı aşağıda görebilirsiniz.

Katılım İçin Yapılacaklar

Aşağıda ki katılım formu kısmında ki boşlukları doldurarak konunun yorum bölümüne yorum atınız.
Bu boşlukları eksiksiz doldurmanız önemlidir, aksi halde katılımınız geçersiz sayılacaktır.
Düşünceleriniz kısmını en az bir cümle ile açıklamanız gerekmektedir.
MEgame facebook sayfasını ve steam grubunu beğenip&katıldığınıza dair, forumdan veya steam adresimizden bize mesaj atınız. Konuya yorum atan arkadaşlar yorumunun alt kısmında bu görsellere yer vermesi yeterli olacaktır.
*Özel Durum* Forumda hesabı bulunmayan arkadaşlar, facebook sayfasını ve steam grubuna beğenip&katılarak, steam adresimizden(Spy) özel mesaj ile bize bildirsinler.

Çekiliş Kuralları&Bilgilendirme

Bir kere post atan ikinci defa post atamaz.
MEgame facebook sayfasını ve steam grubuna beğenmeyip&katılmayan arkadaşların katılımları geçersiz sayılacaktır.
Kazanan kişilere oyunları steam cd key şeklinde ulaştırılacaktır.
Kazanan kişiler iki gün boyunca steam trade linklerini tarafımıza göndermezse, oyunlar yedek talihlilere verilecektir.
*Not* Arkadaşlar bu oyunların hepsi sizde olabilir o yüzden çekilişe katılmamazlık yapmanıza gerek yok. Çünkü oyunlar sizlere steam cd key olarak verilecektir. Dilerseniz bu oyunları hediye edebilir, dilerseniz ücret karşılığında başkasına verebilirsiniz.
Son olarak arkadaşlar Taleworlds ve MEgame hakkında yaptığınız öneri ve yorumlar moderasyon tarafından dikkate alınacaktır. MEgame olarak istek ve önerileriniz ile bizzat ilgileneceğim.

Etkinlik Süresi

Etkinlik toplam 1.5 hafta sürecektir.(24.09.2016)
25.09.2016-27.09.2016 Kazanan talihlilerin trade linklerini göndermesi.
*Olası Durumda*28.09.2016-30.09.2016 Yedek talihlilerin trade linklerini göndermesi.
01.10.2016 Etkinlik sonu konuşması,görüşler ve yorumlar.

Katılım Formu

Katılım Formu said:
Adınız Soyadınız:
Yaşınız:
Taleworlds Hakkında ki Düşünceleriniz (Kısaca):
MEgame Hakkında ki Düşündeleriniz (Kısaca):
MEgame Facebook Sayfasını Beğendiniz mi?(Evet/Hayır):
MEgame Steam Grubuna Katıldınız mı?(Evet/Hayır):
Katılımınıza dair görsel eklediniz mi?(Evet/Hayır):

*Katılımınızın geçersiz sayılmaması için lütfen eksiksiz doldurunuz.*
*İsim/Soyisim sorulma sebebi facebook sayfasını ve steam grubuna beğenip&katıldığınız onaylamak içindir.

MEgame Facebook Sayfası ve Steam Grup Linkleri

MEgame Steam Grubu
MEgame Facebook Sayfası

Çekiliş Sonuçları said:
MEgame / Çekiliş Sonuçları

Arkadaşlar etkinliğimize katılan arkadaşlara ve ilgi gösteren herkese teşekkür ederim.Daha nice etkinlikler ile karşınızda olacağız. Kazanan arkadaşlar ve yedek talihlilerin isimleri video'da gösterilmektedir. Kazanan arkadaşlar için detaylı bilgi video'da belirtilmiştir. İyi seyirler  :party:

• Adınız Soyadınız: Buğrahan Gürel
• Yaşınız: 16
• Taleworlds Hakkında ki Düşünceleriniz (Kısaca): Türkiye'nin en iyi oyun yapımcısı diyebilirim.Oyunlarını 4 yıldır severek oynuyorum.
• MEgame Hakkında ki Düşünceleriniz (Kısaca): Bu çekiliş vasıtasıyla tanıdım platformu.Sanırım oyun ürünleri ve sunucu hizmetleri veriyorlar.Başarılar diliyorum :smile:
• MEgame Facebook Sayfasını Beğendiniz mi?(Evet/Hayır): Evet.
• MEgame Steam Grubuna Katıldınız mı?(Evet/Hayır): Evet. (Aşağıda ekran görüntüsü var.)

2jJNjq.jpg

• Adınız Soyadınız:Ömer Özdemir
• Yaşınız:19
• Taleworlds Hakkında ki Düşünceleriniz (Kısaca):Bana Kalırsa TaleWorLds bana kalırsa baya bir Güzel Site Cünkü TaleWorLds bize yardımcı oluyor Ve bize Katkıda Sağlıyor.
• MEgame Hakkında ki Düşündeleriniz (Kısaca):Hostunuz Baya Güzel Cünkü Pinglerimiz Cok düşük oluyor Ama tek sorun şu AleraGaming'dede ben server actım ama Server coktugunde hemen panelden rest atıabiliyorduk. Ama sizin serverinizde Sizi beklemek zorunda kalıyoruz o bekleme süresindede adam kaybediyoruz böyle bir şeyin panele eklenmesini istiyorum.
• MEgame Facebook Sayfasını Beğendiniz mi?(Evet/Hayır): Evet.ÖmerÖzdemir
• MEgame Steam Grubuna Katıldınız mı?(Evet/Hayır):Evet BilgeKann

• Adınız Soyadınız: Furkan U.
• Yaşınız: 16
• TaleWorlds Hakkında ki Düşünceleriniz (Kısaca): Öncelikle oyun platformlarıyla Mount&Blade Serisi ile tanıştım. TaleWorlds ise guzel bir sisteme sahip olan hem oyunculara yardım amaçlı hemde duyuru, tanıtım gibi çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılabilen gayet hoş bir mecradır.
• MEgame Hakkında ki Düşündeleriniz (Kısaca): MEgame, kurucusunu tanıdığım ve kendisine saygı duyduğum bir kişiye aittir. Kurucusu yani Mustafa abi ile sunucularında bir çok kez beraber Adminlik yapmışlığımız vardır. MEgame kuruluşu ile Mustafa abi vasıtası ile tanıştım ve Kuruluştan gerçekten memnun kaldım. Kuruluş sunucu satışları ve buna ek olarak çeşitli oyun satışları gerçekleştiren hoş ve fiyat konusunda aşırıya kaçmayan beğendiğim bir kuruluştur.
• MEgame Facebook Sayfasını Beğendiniz mi?(Evet/Hayır): Evet. [Furkan U.]
• MEgame Steam Grubuna Katıldınız mı?(Evet/Hayır):Evet. [[GH]Moment]

• Adınız Soyadınız:Aykut Vedran Corluka
• Yaşınız:20
• Taleworlds Hakkında ki Düşünceleriniz (Kısaca):4 yıldır bi oyun çıkramamış firma
• MEgame Hakkında ki Düşündeleriniz (Kısaca):kaliteli ve güvenilir
• MEgame Facebook Sayfasını Beğendiniz mi?(Evet/Hayır):evet
• MEgame Steam Grubuna Katıldınız mı?(Evet/Hayır):evet
• Katılımınıza dair görsel eklediniz mi?(Evet/Hayır):hayır

• Adınız Soyadınız:Mustafa Olgun
• Yaşınız:17
• Taleworlds Hakkında ki Düşünceleriniz (Kısaca):ilk Mount Blade serisi sayesinde Taleworlds ile tanıştım ardından sanal aleme ilk adımım Taleworlds ile birlikte oldu.alıcağımız oyunları tanıtım ve çeşitli modları burdan bulabiliyoruz kısacası memnunum.
• MEgame Hakkında ki Düşündeleriniz (Kısaca):Kurucusu ve Yöneticileri tanıdığım kişilerdir.Mustafa abi gerek kişiliğiyle,gerek karakteriyle olgun bir yapıya sahip insanlara nasıl uygun bir fiyat cıkarırım diye düşünen yardımsever biridir kısacası eli öpülecek insandır.MEgame den 1 kez makina aldım gayet memnunum bi sıkıntı yaşamadım yaşadıysak da kendisi ve yönetim ekibi en kısa zamanda bize yardımcı oldu Sağolsunlar.
• MEgame Facebook Sayfasını Beğendiniz mi?(Evet/Hayır):Evet
• MEgame Steam Grubuna Katıldınız mı?(Evet/Hayır):Evet
• Katılımınıza dair görsel eklediniz mi?(Evet/Hayır):Hayır

• Adınız Soyadınız:Aziz Mahmut NAS
• Yaşınız:16 - 17 Gireceğim
• Taleworlds Hakkında ki Düşünceleriniz (Kısaca):İşim Düşmedikçe Uğramam :smile:
• MEgame Hakkında ki Düşündeleriniz (Kısaca):Yetkililerini Sever Ve Sayarım.
• Katılımınıza dair görsel eklediniz mi?(Evet/Hayır):Evet
Steam Grubu : i.hizliresim.com/ZY9Zyo.png
Facebook : i.hizliresim.com/9GmQj8.png

Ad/Soyad:Efe Aslıyüce
Yaşınız:16
Talewords hakkındaki düşünceleriniz:Yeni bir kullanıcıyım herhangi bir düşüncem yok.
Megame hakkındaki düşüncelerimiz:razz:w sunucularında oynadım gerçekten hiç bir lag sıkıntısı yok ve çok ilgililer.
Megame Facebook sayfasını beğendinizmi:Beğendim:Efe Aslıyüce
Megame steam grubuna katıldınızmı:Evet:Lexal~
Katılımınıza dair görsel eklediniz mi?:Hayır

• Adınız Soyadınız: Cihat Aydın
• Yaşınız: 14
• Taleworlds Hakkında ki Düşünceleriniz (Kısaca): Gururumuz
• MEgame Hakkında ki Düşündeleriniz (Kısaca): Daha yeni keşfettim,keşke daha önce görseymişim
• MEgame Facebook Sayfasını Beğendiniz mi?(Evet/Hayır): Evet
• MEgame Steam Grubuna Katıldınız mı?(Evet/Hayır): Evet
• Katılımınıza dair görsel eklediniz mi?(Evet/Hayır): Evet

Adınız Soyadınız:Ali Furkan Carnavalle
Yaşınız:21
Taleworlds Hakkında ki Düşünceleriniz (Kısaca):4 yıl geçmesine rağmen hala oyun çıkaramamış ve oyuncu kaybetmiş bir kuruluş.
MEgame Hakkında ki Düşündeleriniz (Kısaca):Samimiyetsiz ortamın teki işte :smile:
MEgame Facebook Sayfasını Beğendiniz mi?(Evet/Hayır):Evet
MEgame Steam Grubuna Katıldınız mı?(Evet/Hayır):Evet
Katılımınıza dair görsel eklediniz mi?(Evet/Hayır):Hayır

• Adınız Soyadınız:Orhan Özyücel
• Yaşınız:16
• Taleworlds Hakkında ki Düşünceleriniz (Kısaca):Türk bir oyun geliştirici firma olarak tanıdığım, Mount & Blade serisi ile oldukça başarılı bulduğum firma.
• MEgame Hakkında ki Düşünceleriniz (Kısaca):Sadece sunucu satışı yaptığını zannettiğim, ancak uygun fiyata oyun da satan firma.
• Katılımınıza dair görsel eklediniz mi?(Evet/Hayır):Evet
Wb78oq.jpg

lEOPRb.jpg

• Adınız Soyadınız:  Ege K.
• Yaşınız:  18
• Taleworlds Hakkında ki Düşünceleriniz (Kısaca):  Warband oyuncularının buluşma platformudur benim gözümde.
• MEgame Hakkında ki Düşündeleriniz (Kısaca):  Gerçekten beğendiğim ve çizgisini bozmayan bir hosting şirketi.
• MEgame Facebook Sayfasını Beğendiniz mi?(Evet/Hayır):  Evet
• MEgame Steam Grubuna Katıldınız mı?(Evet/Hayır):  Evet
• Katılımınıza dair görsel eklediniz mi?(Evet/Hayır):  Evet

*http://i.hizliresim.com/ZYXrGa.png

MEgame / Çekiliş Sonuçları

Arkadaşlar etkinliğimize katılan arkadaşlara ve ilgi gösteren herkese teşekkür ederim.Daha nice etkinlikler ile karşınızda olacağız. Kazanan arkadaşlar ve yedek talihlilerin isimleri video'da gösterilmektedir. Kazanan arkadaşlar için detaylı bilgi video'da belirtilmiştir. İyi seyirler  :party:

Kazandım.Bu etkinliği başlatan kişi veya kişilere teşekkürler.Diğer arkadaşlarıda tebrik ederim.

Daryl Turkish said:
Kazandım.Bu etkinliği başlatan kişi veya kişilere teşekkürler.Diğer arkadaşlarıda tebrik ederim.

İyi eğlenceler diler, biz teşekkür ederiz katılımınız için.

profenix said:
13 kişinin katıldığı ve 6 kişinin kazandığı bir çekilişte bile kazanamadım ya ne diyim :grin: Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum.

Öncelikle merhabalar, 6 kişi kazanmadı 3 kişi kazandı. Diğer 3 kişi yedek talihli eğer asıl çıkan 3 kişi ile iletişim kurulamazsa, yedek talihliler değerlendirilecek. Tekrardan etkinliğe katıldığınız için teşekkür ederiz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom