Medal Of Honor Warfighter

Users who are viewing this thread

a4 said:
eklense nolcek,bizim türkler huaaa kendi milletimizi öldürmeyiz,öldürtmeyiz allaaaah! diye bağırır.
egolarını tatmin etme isteği.

Biz daha Battlefield 3'e gelecek olan DLC'leri bekleyerken, ortalıkta Battlefield 4 söylentileri dolanmaya başladı. Origin'deki Medal of Honor Warfigher ilanında beliren "Battlefield 4 Beta'sına katılım hakkı" promosyonu herkesi kısa süreli bir şoka soktu. EA veya DICE kanadından herhangi bir açıklama yapılmadı fakat buradan Battlefield 4'ün yapım aşamasında olduğunu anlayabiliyoruz.

Kısa sürede durumun farkına varan EA yetkilileri yazıyı hemen kaldırdılar, artık Battlefield 4 yazısının yerinde yeller esiyor. Ekim 2010'da satışa çıkan Medal of Honor'ı ön sipariş edenler de Battlefield 3'ün betasına erken erişim hakkı kazanmışlardı. Medal of Honor: Warfighter'ın Ekim ayında satışa sunulacağını hesaba katarsak ve düz mantıkla gidersek Battlefield 4'ün en iyi ihtimalle 2013'ün son dönemlerinde çıkacağını varsayabiliriz.

IGN oyuna 10 üzerinden 4 vermiş.

http://ca.ign.com/articles/2012/10/27/medal-of-honor-warfighter-review

Diğer inceleme sitelerinin puanları da oldukça düşük. Genel olarak 5 üzerinden 2.5 gibi bir ortalaması var incelemelerde. Baya bi' vasat anlaşılan. Multiplayer'ını Twitch üzerinden takip etmiştim bir ara, sönüktü doğrusu.

Bilemiyorum ama ps3teki bir warfighter kutusunda BF4 Beta hediye yazıyordu kutuda.

Edit:İnternet değil,mağzadaki bir kutuda gözlerimle gördüm.

Göker'in attığı videodan sonra çok bile 4 puan.CoDda da görevini yapmak zorundasın ama gerilere gidip silah toplayabiliyorsun ya da örev yapmadan ilerlersen yol kapalı oluyor bişi oluyor.MoHda 2 adım atarsan ölüyorsun.Multiplayer gameplayini izledim CoDdan farkı yok.Çok umutlandırmıştı herifler.

EA'de yapıyor, merak etme. Steam'in indirimlerinin Intellectual Property'nin değerini düşürdüğünü ve insanları indirimi bekleyeme sürüklediğini söylüyorlar. Origin'de böyle indirimler olmayacak diyorlar. 1 ay sonra Origin'de %75 indirim oluyor.  :lol:

Hatta 1-2 hafta önce 19.99$ oyunlarda 20 dolar indirim yaptılar, bedavaya oyun aldı millet. Yanlışlık yapmışlar.

Oha. Bu adamların satış temsilcileri uyuyor galiba.

Origin hala daha Steam'e rakip olabilecek platform olamadı. İstediği kadar çırpınsınlar, uzun sürede de geçmeleri mümkün değil. Steam'in Greenlight güzelliği de gelince, Origin en fazla, EA'in kendi oyunlarını sürdüğü, kendi çalıp kendi oynadığı platform olarak kalır.

Zaten EA'den başka kimsenin oyunu yok orada. Olmaz da, böyle giderse.

Warfighter'ı satmak için BF4 Betası lafını etmişlerdi, sanırım onun için alan olur, olursa. O da saçma bir davranış zaten. Call of Duty her sene oyun çıkarıyor diyorduk da, Battlefield'da her sene oyun çıkarıyor zaten.  :???:

PS3 için almayı planlıyorum ancak son zamanlarda çıkacak oyunlar bütçemi zorlayacak gibi :neutral: Sonuçta bizde zengin değiliz,sanırım R2TW yerine bu ya da onu almam gerekli.Zor seçim.

Back
Top Bottom