Medal Of Honor Warfighter

Users who are viewing this thread

Kaira

mohwargenkeyart1200.jpg

Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) stüdyosu olan Danger Close™ Games bugün Medal of Honor™ Warfighter’ın 23 Ekim 2012’de piyasaya çıkacağını duyurdu. Oyun seriyi II. Dünya Savaşından çıkarıp Afganistan’a götürerek U.S. Tier 1 Operator askerlerini tanıtan 2010 Medal of Honor’ın izinden gidiyor. Medal of Honor Warfighter Afganistan’ın da ötesine geçiyor ve savaşı gerçek dünya olaylarından esinlenilen görevlere düşmana taşıyor. Filipinlerde rehineleri kurtarmaktan, Somali denizlerindeki korsan tehdidini ortadan kaldırmaya kadar pek çok görev içeren oyun, günümüzün küresel terör tehdidine yakından bakıyor. Denizaşırı operasyonlarda görev alan U.S. Tier 1 Operator askerleri tarafından yazılan Medal of Honor Warfighter oyunculara dünyanın bu tecrübeli ve disiplinli savaşçılarının rolüne bürünerek agresif, karanlık ve gerçekçi bir savaş tecrübesi yaşama fırsatı verecek.

Medal of Honor Warfighter uzun yıllar dışarıda görev yaptıktan sonra evine döndüğünde ailesini dağılmış halde bulan U.S. Tier 1 Operator askeri “Preacher”’ın hikayesini anlatıyor. Parçaları toplamaya ve evliliğinden geriye kalanları kurtarmaya çalışan Preacher aslında kimin için savaştığını hatırlıyor: ‘Ailesi’ Ancak PETN ismiyle bilinen son derece öldürücü bir patlatıcı sivilleri hedef alınca Preacher’ın iki dünyası da iç içe geçiyor. Preacher ve takım arkadaşları en iyi yaptıkları iş olan ‘sorunu çözmek’ için görevlendiriliyorlar.
En yeni haber manşetlerinden, filmlerden en çok satan kitaplardan,  herkes Özel Operasyon Birimlerindeki askerlerinden bahsettiklerini belirtenMedal of Honor Baş Yapımcısı Greg Goodrich, “Medal of Honor Warfighter bu askerlere kardeşlik, aile ve savaş hakkındaki kendi kişisel hikayelerini anlatma şansı veriyor. Tier 1 Operator askerleri Amerikaya özgü değil. Bu yıl biz de küreselleşiyor ve çokluoyuncu oyununda uluslararası Tier 1 birimlerini sunarak oyuncuları dünyanın en sıcak bölgelerine götürüyoruz. Bu savaşçıları evlerindeki ve dışarıdaki yaşamlarına gerçekçi bir bakış açısıyla yaklaşarak, saygıyla onurlandırıyoruz” diye konuştu.

Çokluoyuncu modlarında dünyanın dört bir yanından oyuncular savaş alanlarında ülkelerinin Tier 1 Operator askerlerini temsil edebilecekler. Oyunda Avustralya SASR, Brit SAS, Alman KSK ve Polonyalı GROM gibi 12 farklı Tier 1 Operator ekibi yer alacak. Medal of Honor Warfighter’da seride ilk kez çok uluslu Tier 1 “maviye karşı mavi” takım oyunu sayesinde dünyanın en iyi savaşçıları ile online rekabet için kafa kafaya savaşabileceksiniz.

Frostbite™ 2 oyun motorununu üstün gücünü kullanan Medal of Honor Warfighter, Los Angeles, Kaliforniya’da bulunan Danger Close Games tarafından geliştiriliyor. Medal of Honor Warfighter, 2010 yılındaki platinyum satış değerlerine ulaşan geliştirme ekibinin de dönüşü anlamına geliyor. DICE, Treyarch ve diğer ödüllü oyun stüdyolarından gelen sektörün tecrübeli isimlerinden oluşan ekip tek bir vizyonun ardında birleşiyor – günümüz askerlerine gerçekçi, saygılı ve onurlu bir yaklaşım, gerçek duygular, gerçek tehditler ve tüm bunların olağanüstü doğasını vurgulamak üzere tasarlanan bir oyun.

*Alıntıdır

Moh'u ilk Play Station'da oynamıştım 10 sene kadar önce, çok zevkliydi. Cod mu vardı o zamanlar. Sonra tabii esamesi okunmadı adamların. Ben umutluyum bu oyundan, Cod yine aynı mantıkla oyun sürecek piyasaya, o kesin. Battlefield ile Moh sağlı sollu girişip, Cod'a ayar vermeli artık =P

MoHda adrenalin basip ortama dalma sahneleri neydi ya.

Edit: MoH,Battlefieldi da silecek.Cunkunum MoH'un hem SPi kuvvetli hem de MPi.MoH2010un 4. Bolumden sonrasini 1080p izleyin.Ara sahneler film gibi ve oyuna donunce bile hala ayni gerceklikte

Katılıyorum,Bu MoH çok kaliteli bir yapım olacağa benziyor.Ben MoH 2010'u da çok beğenmiştim.

Medal of Honor 2010 gibi fiyasko olmazsa gayet güzel olur.

CoD acil önlem almalı, sonraki oyunlarda biraz değişiklik ortaya koymalı.

ah ne nostajik  günlerdi  iki rakip tanırdık CoD ve MoH o oyunu 10 yıl önce her zaman arkadaşım  oynarken görürdüm ama malesef hiç oynıyamadım    ama şimdi görüyorum ki  MoH 2010 de  güzel bir şekilde döndü umarım bu oyun da eski oyunlar gibi o nostaji havasını verir EA Game'se  gönülden başarılar dilerim (umarım süper olur :smile: )

Trailer harika. Gel de bunun oyun olduğuna inan.  :neutral:

http://www.youtube.com/watch?v=1Yg5UlFSRmY

Medal of Honor Playstation 1 de az mı oynardım be.Günlerim bunlar geçiyordu.Fransız direnişçi olurduk çok zevkliydi eski günler. :smile:

Umarım eski havasını yakalar MoH.

Frostbite motoruda özelliğini kaybediyor yavaş yavaş. Cod'da benzeri bir motor geliştiriyor. Eh, savaş alanına katılan bir sonraki özellik ne olacak bakalım. Eski oyunları gibi sürükleyici olur umarım. Ayrıca COD kadar aksiyon olduğunu sanıyorum bu oyunda. MP'sini bilemiyorum. COD MP'sinin Frostbite'lı hali olucak bence.

Hiç unutmuyorum küçükken MoH Allied Assoult oynardım.İlk bölümde kamyonun arkasında giderdik.sonra nazilerin saldırısına uğrardık.Çok severdim o sahneyi.Umarım yeniden eski yerine kavuşur.(CoD gibi her sene oyun çıkarınca serinin bir anlamı kalmıyor.Dizi mi izliyorsun oyun mu oynuyorsun belli olmuyor.)

Back
Top Bottom