Resolved Meşale Optimizasyonu ve Bir Tavsiye

Users who are viewing this thread

Unique

Grandmaster Knight
Oyunda savaş alanına baktığınızda, 60+fps i çok rahat alırken, sadece 1 duvarın üzerindeki 1 meşaleye bakarken fps 25 lere kadar düşüyor ve gerçekten çok ilginç böyle olması. Küçük bir tavsiye vermek istiyorum ben bu işlerden anlamam belki yardımı dokunur. For Honor adlı oyuna bi göz gezdirirseniz meşaleler ve onların aydınlatması sahte olarak yapılmıştır ve bu sırıtmamakla birlikte fps değerine zerre etki etmemektedir. Örenk alabilirsiniz veya isterseniz fotoğraf veya video atabilirim ışıklandırmanın nasil olduguna dair. Oyunda 1.5k saat olunca artık teknik kısmını da bilmeye başlıyorsunuz :grin:

Merhaba, geç cevap verdiğim için özür dilerim. Şimdiye kadar karşılaştığımız sorunların önemli bir kısmını düzelttik ve yayınladığımız birden fazla yama ile oyun performansını iyileştirdik. Lütfen oyununuzun, sürücülerinizin ve işletim sisteminizin güncel olduğundan ve oyunun güvenlik yazılımınız üzerinde gerekli izinlere sahip olduğundan emin olun. Lütfen bu adımları tamamladıktan ve oyun dosyalarının bütünlüğünü Steam aracılığıyla doğruladıktan sonra sorunun devam edip etmediğini bize bildirin.

1.5.7 betada devam ediyordu oyunu oynamıyorum şuan. Dediğiniz diğer şeyler yapılı.
Banada bugun çalı optimizasyonu için mesaj atmışlar ve bende 18 agustosta yazmıştım bu performans düşüşünü. Aynı cevabı yazmışlar umarım bakarlar ne diyim ?. Çünkü meşaleler de baya fps düşürüyor handa 40 fps aldığımı hatırlıyorum.

Banada bugun çalı optimizasyonu için mesaj atmışlar ve bende 18 agustosta yazmıştım bu performans düşüşünü. Aynı cevabı yazmışlar umarım bakarlar ne diyim ?. Çünkü meşaleler de baya fps düşürüyor handa 40 fps aldığımı hatırlıyorum.

Herkese kopyala yapıştır yazıyorlar cevabı :grin:
3 ay sonra gene sorarlar.

1.5.7 betada devam ediyordu oyunu oynamıyorum şuan. Dediğiniz diğer şeyler yapılı.
Netleştirmek adına soruyorum, oyunu performansla ilgili genel sorunlar sebebiyle mi oynayamıyorsunuz yoksa meşaleye bakarken meydana gelen fps farklılığı nedeniyle mi? Şuan yaşanan problem bu başlıktaki sorundan farklı ise, konuyu, yeni bir başlıkta ve güncel bilgilerle raporlayınız, bu şekilde üzerinde detaylı olarak çalışabiliriz.

Netleştirmek adına soruyorum, oyunu performansla ilgili genel sorunlar sebebiyle mi oynayamıyorsunuz yoksa meşaleye bakarken meydana gelen fps farklılığı nedeniyle mi? Şuan yaşanan problem bu başlıktaki sorundan farklı ise, konuyu, yeni bir başlıkta ve güncel bilgilerle raporlayınız, bu şekilde üzerinde detaylı olarak çalışabiliriz.
Meşaleye bakarken acı çekmem nedeniyle

Back
Top Bottom