Mb Warband Anno Domini 1257 RUntime Error

Users who are viewing this thread

Mb warband ano domini 1257 runtime error hatası veriyor.Bu diğer büyük modlarda da oluyor bu sorunu nasıl çözebilirim diplomasi napelonic wars kTO sorunsuz çalışıyor ama bu açılmıyor

Oyun orjinal değilse bazı modlarda Runtime Error alırsın, Ayrıca Anno Domini1257 modu çok bug içeren bir mod tavsiye etmem hem kasıyor hem kapanıyor falan.

Bilgisayarının özelliği yetmiyor olabilir
f9t said:
Oyun orjinal değilse bazı modlarda Runtime Error alırsın, Ayrıca Anno Domini1257 modu çok bug içeren bir mod tavsiye etmem hem kasıyor hem kapanıyor falan.
Herşeye Korsan demeyin abi Orjinlerde de hep bu hatayı veriyor

Oyunla alakalı bir hata vermemesi, sisteminde bir sorun olduğunun göstergesi olabilir. İlgili programları güncellemeyi dene, deneyimini bizimle paylaş sonra.

Bu sorunu nativede yaşayanlar varmış onla ilgili bir video buldum(sorunum öyle değil ama faydası olur belki diye).Microsoft Visual C++ yı güncelledim ancak yine aynı sorun çıktı
Düzenleme:Bu sorun 'Floris Mod Pack' te de oluyor.Ve 2 modda da hata 'Ayarlar Yükleniyor' kısmında oluyor o zamana kadar yüklemede sorun yok.
Warsword Conquest modunda 'Mount&Blade Warband Yanıt Vermiyor' dedi yine Ayarlar Yükleniyor kısmında

sistemin peki nasıl? PC kaldırmayınca da çünkü bu sorunu veriyor

Sorun bir şekilde çözüldü denedim bişeyler
Microsoft C++ yı silin 2013 yükleyin
Microsoft Net Framework silin en güncel sürümünü yükleyin
Mount and blade Warband klasörlerini AppData ve Belgelerimden kaldırın
Ayarlardan Dokuları ihtiyaç halinde yükle yi seçin
Directx7 seçin

Diğer modlar sorunsuz çalışmaya başladı bu seferki hata Anno Dominiye özel.Oyuna girip oynayabiliyorum modu haritada handa şehir meydanında vs. sorunsuz hatasız oynanıyor.Yalnız her oyuna girişimde sanki 1 savaş hakkım var.İlk savaş normal ama 2.sine girince 'Runtime Error' oluyor.Çok sorun değil sonuçta ilk savaşı yapabiliyorum ve savaşa girene kadar hiç runtime error vermiyor.Ama çözümü varsa bu sorunu nasıl düzeltebilirim

Bende de aynı hata var savaşa girene kadar herşey normal savaşa girince patlak veriyor.
Sistemim:
Windows 8(7'iken de aynı hatayı alıyordum)
712 MB Ekran kartı
2 GB RAM

Sistemin yetmemesi normal kardeş.Benim bile 4 GB Ram 2 GB Ekran kartı ve gayet iyi.Ama yine de bazen fena kasıyor.Bu mod feci sistem istiyor.

Back
Top Bottom