Mayıs Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Hobeto13 said:
Boş yapıyorsun, yapma. İnsanlar attığın siyasi esprileri komik bulmuyor diye her seferinde aynı bayat şeyleri sunmak zorunda değilsin. Kaldı ki attıklarının yarısı harbi komik değil. Artık konulara bakarken son ileti atanlarda senin nick'in var mı diye kontrol etmek istemiyorum şahsen.

Uyarı...
T A M A M

Microsoft her geçen gün daha boktan güncelleme çıkartmayı nasıl beceriyor? Kim düşündü şu farenin gittiği yere fener tutmayı? Pavyon gibi olmuş. Ayrıca güncellemeden önce tıkır tıkır çalışan bilgisayarım şu anda Word'ü açıp kaparken bile kasma yapıyor. İşe yarar yeni eklenen özellik var mı diye listeye baktım, işe yarar hiçbir şey yok, anca insanı kanser ediyor.

benim de windows defender kafayı yedi, sağ alttan bakınca eylem gerekiyor diyip kırmızı yanıyor ama tıkladığımda "yooo her şey güllük güllüstanlık" diyerek yeşil yanıyor, garip.

Turkish Cavalry said:
Laiklik elden gidiyi videosunda röpörtajı yapan kızı buldum, eriyorum galiba yavaştan

https://www.instagram.com/kayacerennn/
Kanka geriden geliyorsun

kierra said:
benim de windows defender kafayı yedi, sağ alttan bakınca eylem gerekiyor diyip kırmızı yanıyor ama tıkladığımda "yooo her şey güllük güllüstanlık" diyerek yeşil yanıyor, garip.

Geçmiş olsun. Bende de bir ara güncellemeleri alamıyordu Windows Defender, o da çok sıkıntılı bir Windows uygulaması.

Şu anda şu sol alttaki başlat menüsüne bile tıkladığımda bazen kasıyor, kaldı ki bu bilgisayar i7 ve SSD var, normalde vızır vızır oradan oraya zıplardım. :cry:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom