Max level ve max öğrenme seviyesi

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.7.0
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
Şu an 38 levellik bir karakterim var GÜÇ 10'da ve GÜÇ adı altındaki tüm becerilerin odak puanı 5. Öğrenme odağı 0'a ininceye kadar kastım ve Çift Elli ve Gönderli Silah becerilerini 330 seviyesine çıkardım. Sorum şu, demircilikteki Zinde Demirci (gerekli beceri seviyesi 150) GÜÇ'ü 1 puan artırıyor ve Çalıntı Mal Satan Demirci (gerekli beceri seviyesi 225) tek elli ve çift elli becerilerine anında 1 odak puanı ekliyor. Bu perkleri açarsam GÜÇ 11, tek elli ve çift elli silah odak puanı 6 ve beceri sınırı 330'u geçecek mi? Aynı şekilde çocuğumun Yay odak puanı da 6 oldu ancak efektif mi henüz 18 yaşına gelmediği için bilmiyorum. Bir de ulaşılabilecek MAX level sınırı nedir?

son seviyeye gelmeden,level 15-20 civarlarında çok denedim ama çalışmıyordu o dediginiz şey.yani demircilikte zinde demirciyi açtıgımda gücüm 4ten 5e hiç çıkmadı.aynı şekilde odak puanı ekleyecek denende 1 kez olsun odak puanı ekledigini görmedim.sözde var onlar,aktif degil yani çalışmıyor.

bi üstdeki mesajımda belirttigimi 1.7.0 da daha 2 gün önce yine denedim.bagzı perkler zaman içerisinde aktif oldu,bu da bi ara olacaktır muhtemelen.yoksa oraya eklemezlerdi yani,ama hala pasif durumda.

merhabalar, ekibe soruyu ilettim ve değerlerin değişmediğini attribute max 10, focus max 5 şeklinde limitlendiğini söylediler. Yani perklerle gelen bonus focus ve attribute pointler ekstra bir fayda sağlamıyor.

O zaman cocukların 6. Odak puanları da boşuna oluyor anlaşılan. Ilerleyen yamalarda duzeltilebilirse çok iyi olur. Bir de oyunda bir level sınırı var mı? Şu an 39'um

Back
Top Bottom