Masaüstü XP Wifi

Users who are viewing this thread

MrsCrimrow

Banned
beyler ben masaüstü kullanıyorum, ama işletim sistemi XP , W7 kaldırmaz zaten eski bi şey, bilgisayarıma wifi ekleme gibi özellik yapabilir miyim? kablosuz modem var ama ben kablolu kullanıyom ve kablo israfı yeminle hem yerim dar biraz, bileniniz varsa mesaj

Modeminde ve bilgisayarında kablosuz için yeterli donanım varsa kullanabilirsin.

daktilokafa_ said:
yeterli donanım derken iyice aç bi konuyu hocam
Wifi kartın varsa (eğer laptopsa %99.9 vardır) Modeminde tarihi eser gibi birşey değilse evet kablosuz bağlantı ile bağlanabilirsin.

tamamdır, baktım wifi kartına 20 tl civarında bi meblağ,  xp professional 2003 var işletim sistemi. bi sorun olmaz deme?

daktilokafa_ said:
tamamdır, baktım wifi kartına 20 tl civarında bi meblağ,  xp professional 2003 var işletim sistemi. bi sorun olmaz deme?
Çokda eski işletim sistemleri kullanma. Xp service pack 3 kullan.

daktilokafa_ said:
normal bi şekilde kuruyosun, kart tam olarak nasıl bi şey ve kaç lira?

Kart USB girişli 30 tlye almıştım. Ciahzı taktıktan sonra cd ile kendi driver ve utility programını yükleyip reset atarsın kullanıma hazır olur. kapsama alanı 150metredir benim aldığım cihazın.

iyimiş ya, alayım ben bi tane kablo derdinden kurtulurum, modemin sadece adaptörünü elektriğe bağlıyosun deme başka bi şey takmıyosun?

http://www.tenda.cn/tendacn/product/show.aspx?productid=377
bende bu var.

Yav sadece yuesbi denen lavuk var bi tane ona takıp cd si ile deriver kuruyosun okadar. anlamadıysan video çekip koyim? :lol:

Ahanda bu! http://www.tp-link.com.tr/products/details/?model=TL-WN722N

Benimde eski masaüstü bilgisayar için almıştım bir ara. Halen daha kullanıyorum. Sürücüsünü yükledikten sonra her derde deva. Kartla falan uğraşmaya gerek yok.

Eğer netiniz yoksa size wireless taktiği verebilirim özelden. Nwti yok olan arkadaş bu mesajı nasıl okusun gerci. Cok aptallaştım ben gidiyim.

Negatrm B. said:
WalkingSun said:
Eğer netiniz yoksa size wireless taktiği verebilirim özelden. Nwti yok olan arkadaş bu mesajı nasıl okusun gerci. Cok aptallaştım ben gidiyim.

Dikkat et Tübitak seni fark etmesin.
Yok benim yasal dostum. İsterse dibime gelsin. Başıma konsun. :grin:

Back
Top Bottom