Marji's 2018 TR Duel Turnuvası Kazanan: Comolokko

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Hatırlatma: Turnuva bu akşam saat 22:00'da başlayacaktır ve katılımcıların turnuvanın Steam grubuna katılmaları gerekmektedir.

Lütfen aşağıdaki Steam grubuna katılmak için istek gönderiniz.

https://steamcommunity.com/groups/trduello

Turnuvanın ardından kazananlar.

1.Comolokko 20 TL ödül kazandı.
2.Marjixd 15 TL ödül kazandı.
3.Aurius 10 TL ödül kazandı.

Turnuvaya katılan herkese teşekkürler ileri zamanlarda yapacağımız başka turnuvalarda görüşmek üzere sağlıcakla kalın.

COMOLOKKO
MARJIXD
AURIUS

Tamamlanmış fikstür: https://challonge.com/tr/TRDUEL

Luz1kA said:
Dostlarım 1.Olan Comolokko ve 2.Olan Marjiyi Tebrik Ederim  :party:

İbrahim Pasha said:
Güzel bir turnuvaydı, katılan herkese teşekkür ederiz.
Comolokko kardeşimi 1. olduğu için tebrik ederim.

Sağolun dostlar bende karşılaştığım karşılaşmadığım tüm rakipleri tebrik ederim ellerinize sağlık

Başarılar diliyorum sana Comolokko! İyi iş çıkardın, hakkınla paranı harca :grin:  :iamamoron:  :party:

Aynı zamanda 82nci Alay'dan bir şampiyon çıkması iyi, neyse ki parasına ipotek koyduk...

General Shepherd said:
Başarılar diliyorum sana Comolokko! İyi iş çıkardın, hakkınla paranı harca :grin:  :iamamoron:  :party:

Aynı zamanda 82nci Alay'dan bir şampiyon çıkması iyi, neyse ki parasına ipotek koyduk...

güzel makara ama ben senin klanında hiç olmadım olmamda gelmem hani hayal kurmayı bırakmalısın :grin:

C0molokko said:
General Shepherd said:

güzel makara ama ben senin klanında hiç olmadım olmamda gelmem hani hayal kurmayı bırakmalısın :grin:

Auirus'tan bahsettim, sen yanlış anladın. Fark ettiysen bir şampiyon yani ilk 3 ten :smile:

General Shepherd said:
C0molokko said:
General Shepherd said:

Auirus'tan bahsettim, sen yanlış anladın. Fark ettiysen bir şampiyon yani ilk 3 ten :smile:

var bende bi alınganlık kusura bakma :smile: kazandığım parayı marjinin eğitim masraflarında kullanacağım buradan duyuruyorum

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom