Mareşal oldum ama kimsenin umrunda değil

Users who are viewing this thread

safagoktas

Recruit
arkadaşlar osmanlı da mareşal oldum ama seferberlik ilen ediyorum mesala kimse takip etmiyor beni gidiyorum soruyorum bi lorda sen ne yapıyon diyo o da mareşalimiz bertaraf edidiği için ona eşlik etmiyorum diyo halbuki 200 300 adamım var nam iyi onur iyi ilişkiler de süper ama takip etmiyorlar beni beni takip et diyorum o zaman ediyorlar bu sorun sadece bende mi var ??araştırdım böyle bi konu bulamadım

Yok ya 200 300 asker var benim 400 kadar asker var yine takip etmiyor lar ilişki seviyesi de gayet mükemmel 1 kişi bile takip etmiyor

Tiags said:
benim umrumda knk
Forumda beğen özelliği yok ama sana burdan kocaman bi beğeni attım.  :mrgreen: :mrgreen:

safagoktas said:
Eyvallah kardeş :grin: :grin: :grin: :grin: bu sorunu alan başka arkadaş var mı ya
Native modu oynarken aynı şey benim de başıma geliyodu. Bende peşimden gelenlerle idare ediyodum.

ama benim peşimden gelen hiç kimse yok :grin: sadece sana yeni görevim var beni takıp et dediğimde takip ediyorlar

Bundan önceki versiyon da da aynı böyley di seferberlik ilan ediyorum kimse takip etmiyor Mareşal bertaraf oldu falan diyo herkes

son versiyonda yım osmanlıyım ama kendi imparatorluğumu kurduğumda da aynısı oluyor du ama ilk zamanlar da yani eskiden oynadığımda olmuyordu boyle bir şey oyunu silip baştan kuracağım modu  bastan kuracağım

Back
Top Bottom