Mareşal Çıldırdı

Users who are viewing this thread

GIRASYAS

Selamun Aleyküm Arkadaşlar

Şimdi ben Ender Oğuz un yaptığı Osmanlı Modunu Oynuyorum

Şimdi ben Osmanlının Derebeyim yeni derebeyi oldum bir adet köyüm var sadece
Bu Mareşal çağrı yaptı sonra bir kalede toplandık sonra gittik rodokların 3 şehrine ard arda aldık aldıktan sonra şehirlere 101 , 91 .97 adam koymuşlar haritada rodokların hiç bir şehiri kalmadı .

evet buraya kadar güzel Mareşal Çağrıyı Sonlandırmıyor Ben Hariç Bütün Derebeylerin Ciddi Kayıpları Oldu Derebeylerin Adam Toplamasına Vakit Kalmıyo Gidiyoz Başka Yere Saldırmaya baya uzun zamandır çağrı devam ediyor Rodokların 6 adamını esir aldı 3 ü benim esirim kalem yada şehirim yok o yüzden hapis edemedim yoksa 4 kişiydi  ben nerdeyse hiç kayıp vermedim şimdi oyunda daha 205 - 250 civarında bir gündeyim ve Mareşal ın Çağrısı 18 Gündür Devam Ediyor  ( oyun içinde )

Taktik Verin Rodokları Nasıl Hemen Yok Edebilirim ?

Lodlarla konuş mareşali indirin tahtından. Mutlaka mareşale buz tutan biri vardır oyunda.

Adam kana susamış yapacak bir şey yok.

Durumu riskli olan soylular mareşali takibi bırakacaktır. Ayrıca mareşalin ordusu sağlamsa kolay kolay ara vermez. Esirleri serbest bırakma. Kısacası oyunun işleyişine bağlı bir şey.

andalzo said:
Lodlarla konuş mareşali indirin tahtından. Mutlaka mareşale buz tutan biri vardır oyunda.

Böyle bir seçenek var ama bence deneme, o mareşal bence baya iyi.

Ama adam mareşali durdurmak istiyor. Zaten sonradan tekrar mareşal olur öyleleri.

20 gün oldu Çağrıdan Sonra 2 Kişi Daha Esir Aldık 1 tanesini ben esir aldım esir koleksiyonumda 4 kişi var :grin:
Mareşal Çok Saldırgan biri Rodokları Ortadan İkiye Böldük Rodokların Kralını Rodok un Bir Tarafından diğer tarafına kadar kovaladı psikopat mareşal aşırı çok şehirimiz var eğer rodoklar yok olursa bu kadar çabuk bana hiç bir pay düşmeyecek Aşırı Çok Güçlendik diye Diğer Taraflar Bizi Zayıflatmak İçin Savaş Açacaktır  Derebeyleri Bu Savaşlara O Kadar Çok Hazır Değil Çok Kayıp Verdiler

Sen sanslisin la bizde rodoklar yedi bitirdi bizi maresal yatiyor Fatih desen peehh heryeri ben aliyom Fatih de hergun ziyafet duzenliyor.Maresal de yatsin.Sanslisin...  (ingiliz klavye icin ozur. Tabletten yaziyorum)

Mareşale eşlik etmek zorunda değilsin ki. 5 Gün süren var bu süre içinde çevreden asker topla gene mareşal nereye gidiyorsa git ama yolda terfi ettirmek için haydut kes lordlara dal zaten senin tarafında savaşa girerler.

Back
Top Bottom