WB Madem savaşmadan kral olamıyorsunuz , sizde kraliçe olun :)

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar bir yöntem buldum :smile: Birçok kişi biliyordur fakat bilmeyenlerin işine yarayabilir.Bu taktik ile kraliçe oluyorsunuz :smile:

Bir kadın karakter açın ve gelişin.Nam ve onur kazanın.Askerleriniz gelişse daha iyi olur :smile: Sonra kalesi olan bekar bir lord bulun kendinize :smile:

Bu lord ile aranızı fazla iyi tutun ilişkiniz 40 ları geçsin.Sonra onunla evlenin :smile: Evlendikten hemen sonra onu boş bulduğunuz bir yerde yakalayıp ona

'' Sizinle gizlice görüşmek istediğim bir konu var. '' deyin .
'' Elbette sevgili karıcığım '' diyecek .

Alttaki şıklar içinde ;

'' Sevgili eşim , bence Kral ... ile arandaki ittifakı bir daha düşünmelisin '' yazısını seçin .
O da size ;
'' Evet Kral ... bir müttefik olarak tam bir hayal kırıklığı.Ne yapmamızı önerirsin ? '' diyor.
Sizde ;
'' Ben kalradya kraliçesi olmayı hak ediyorum .  '' deyin.
Oda '' Evet Kalradyadaki birçok kişi böyle düşünüyor '' falan diyecek size.
Ona '' Ben hazırım kocacığım.Bize ait olan tahtımızı almak için harekete geçelim. '' deyin .

Bastığınız anda oluyorsunuz kocanızda lordunuzmuş gibi oluyor ama evli olduğunuzdan o da kral oluyor. Kocanızın kalesi veya kaleleri de sizin krallığınızın kalesi veya kaleleri oluyor.

Yetkileriniz ;

-Mareşallik ,
-Kuşattığınız kaleyi kendinize veya istediğiniz her hangi birine verebilme .

Bence deneyin :smile: Ayrıca bir avantaj daha , kaleyi verdiğiniz lord dışındaki lordlar ile ilişkiniz düşmüyor.

Yakında güncelleyeceğim bazı ufak hatalarım olabilir :smile:

Demişsin savaşmadan.Sen daha yeni bir krallık olmuşsun, krallığın ilk zamanlarında nerdeyse her ülke senin krallığa savaş açıyor :lol: mecbur savaşcan :grin: :mrgreen:

11x22 said:
Demişsin savaşmadan.Sen daha yeni bir krallık olmuşsun, krallığın ilk zamanlarında nerdeyse her ülke senin krallığa savaş açıyor :lol: mecbur savaşcan :grin: :mrgreen:

Savaşmadan tahta geçmek dedim tahta geçtikten sonra savaşmamaktan bahsetmedim ...

RequesT said:
Bu lord ile aranızı fazla iyi tutun ilişkiniz 40 ları geçsin.Sonra onunla evlenin :smile: Evlendikten hemen sonra onu boş bulduğunuz bir yerde yakalayıp ona

1940'larımı geçsin ? :smile:

xkocaelix89x said:
Güzel bir mini rehber olmuş teşekkür ederim bence bu konuyuda sulandırmalarına izin verme :grin:

O biraz zor  :grin:

Herneyse şaka bir yana,güzel bir rehber teşekkür ederim :smile: İşime yarayacaktır...

Eğer zamanla bir şekilde kocanla ilişkiyi bozarsan, örneğin çok güçsüz kalmasını sağla, savaşlarda yenilsin falan; o zaman o başka krallığa geçiyor. Biraz kötü bir durum, Charuka'yı bütün harita boyunca aradığımı bilirim. Hatta evliliğimiz kötüye gidiyor senden boşanacam karııı demişti bana :sad:

Hun Bahadiri said:
Eğer zamanla bir şekilde kocanla ilişkiyi bozarsan, örneğin çok güçsüz kalmasını sağla, savaşlarda yenilsin falan; o zaman o başka krallığa geçiyor. Biraz kötü bir durum, Charuka'yı bütün harita boyunca aradığımı bilirim. Hatta evliliğimiz kötüye gidiyor senden boşanacam karııı demişti bana :sad:

Hahaha :grin:

Denemek lazım :smile: Güzel rehber olmuş işe yararsa (bende) zevk patlaması olur. Kolay yoldan kral(içe) oluruz

Back
Top Bottom