WB Madem savaşmadan kral olamıyorsunuz , sizde kraliçe olun :)

Users who are viewing this thread

Hun Bahadiri said:
En güzel yanı bedava adam alma-verme idi. Örneğin deneyin; bir lordla evlenip kalesinde tüm güçlü askerleri alıp zayıf olanları yığın. Barış zamanı da ezikleri alıp güçlendirin. Parayı nasıl olsa koca ödüyor :grin:

Madem hort gelmiş ben de söyleyeyim, çok yaptım bunu. :grin: Diziyorum yüzlerce şövalyeyi Uxkhal şehrine, kocam ödüyor maaşları. :grin: Hilesiz oynarken güzel bir avantaj...

Chryseis said:
Madem hort gelmiş ben de söyleyeyim, çok yaptım bunu. :grin: Diziyorum yüzlerce şövalyeyi Uxkhal şehrine, kocam ödüyor maaşları. :grin: Hilesiz oynarken güzel bir avantaj...
Evet iyi bir avantaj fakat kadın olmakta pek hoş olmuyor. :grin:

Şahsen ben böyle oynamayı seviyorum yani oyun başında lordlar laf atıyor eline verip nam salıyorsun falan... Sonra ilişki düşüşlerini toparlarsın her krallıkta birkaç leydinin güvenini kazanarak. O yüzden daha kolay asker olabilirsin kadın karaktersen. Graveth bana 1 şehir 3 kale 1 köy vermişti. Gidip Reyvadin'i fethettim bana vermedi isyan ettim. Yani toprak almak da çok zor değil, ben isyan edebilmek için böyle bir şey yapıp Reyvadin'e dadanmıştım. :grin:

HasanAkdenz said:
oyun çıksın da beni boşasınlar mühim değil.  :lol:

"belki torunlarım çıktığını gorur mb2 nin"
                                                  Merhum Voltaj
_________________________________________________________________________________________________________

Saygıyla anıyoruz bu sözüyle Voltaj ağabeyimizi.
                                            :grin:

Back
Top Bottom