[M] Throne in Conspiracy - Chapter One: Winter is coming...

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Deli Paşa said:
Nisan ayının ortalarına yetiştireceğiz İnşAllah. Harita bitti, modellerin bir bölümü bitti, lordlar ve devletler ayarlandı. Kodlar, şehir modelleri, diyaloglar, bir takım modeller ve sancaklar kaldı. Nisana yetişecektir.

Ama lütfen rica ediyorum bir daha tarih sormayın. Neredeyse her sayfada bunu söylemek zorunda kaldık.

o değilde yeni resim koyacakmısın

KiLLeR_TR said:
artık yeni gelmiş sayılmadığıma göre beni takabilirsiniz eğer çıkarsa ilk indirenlerden olucam

Şu eziklik dramını kenara at, dostum. Kimsenin ezdiği ezildiği falan yok, mantıklı sorulara mantıklı cevaplar alırsın o kadar. :smile:

61 sayfanın hepsini okudum ilk baştaki zırhları görünce hayran kalmıştım sonra bilwit'in ayrıldığını duydum onun çalışmalarına ulaşabilrseniz bence mod daha güzel olur tabi vermek istemeyecektir ve inşallah o kadar iyi zırhlar yaparsınız gördüğüm kadarıyla modun temposu düşmüş durumda umarım bu tempo en kısa zamanda hızlanır da bir an önce oynarız modu başarılar diliyorum sizlere

Tatil döneminden çıkamadık hala, tek sorunumuz bu. İki haftaya toparlanırız...Deli'nin yerleşmesi daha da uzun sürebilir.

Evet. Efenin de dediği gibi planlarım hep çöktü. Bugün yarın eve yerleşmiş olmam lazımdı. Ama dün evin bir 15 gün daha boşalmayacağını öğrendim. Yani yaklaşık 20 gün daha bir çalışma yapamayacağım. okula dönünce ekibi organize edebilirim ama ben birşeyler yapamayacağım.

deli paşa seni çok iyi anlıyorum gerçekten yerleşim ev falan zor iş ilk bşta bunlar hayırlı olsn diyim geçte olsa aslında bşka modellemeci olsa grupta 15-20 gün kadar azda olsa bi çalışma yapabilr ve 20 gün sonra en azından elde bişiler olur tabi dediğim düşük bi olasılık sanırım :smile:

Hayırlı olsun temiz konunuz

Koray Öner said:
Taklitler asıllarını yaşatır.Fakat taklitleri gerçeğin kendisiymiş gibi kullanmak saygısızlıktır.
Ubsilon Xefor Cioss'un Anısına​

Ahmet abi moderatör oldun hava binbeşyüz  :razz: Şaka bir yana böyle ihtişamlı bir mod arka sıralara düşmemeli. Bu mod bitmez ise ali kıran baş kesen olurum haberiniz olsun. Yazıktır günahtır Yönetim ya işe ya istifaya  :evil:

Benim işim mod geliştirmenin düzenini sağlamak. Kendi modum diye müdahale etmeyecek miyim?
pol.gif
Daha önce söyledim tekrar söyleyeyim: Yeni bir şehre başladım. Üniversiteye hızlı bir giriş yaptım. Konyada ev tuttuk ama eve henüz yerleşemedik. Eve yerleşir yerleşmez çalışmalara en hızlı şekilde başlayacağız. Bayramdan sonra büyük ihtimal eve yerleşiyoruz. Bir ihtimal bayramda birkaç birşey yayınlayabilirim. O arada da diğer takım mensuplarından da birşeyler yapmalarını isterim.

Deli Paşa said:
Benim işim mod geliştirmenin düzenini sağlamak. Kendi modum diye müdahale etmeyecek miyim?
pol.gif
Daha önce söyledim tekrar söyleyeyim: Yeni bir şehre başladım. Üniversiteye hızlı bir giriş yaptım. Konyada ev tuttuk ama eve henüz yerleşemedik. Eve yerleşir yerleşmez çalışmalara en hızlı şekilde başlayacağız. Bayramdan sonra büyük ihtimal eve yerleşiyoruz. Bir ihtimal bayramda birkaç birşey yayınlayabilirim. O arada da diğer takım mensuplarından da birşeyler yapmalarını isterim.

Maksat konu göz ardına alınmasın. Ev probleminin farkındayım ama sende problem var diye diğer yönetim üyelerindeki durgunluk niye bir iki ss atın keyfimiz yerine gelsin yaa  :???:

Deli, elbette moduna müdahale edeceksin.

Eğer bu tür tepkileri bir daha alırsan, senin modunla birebir bende ilgilenebilirim.

Deli Paşa bir modcu, ve mod geliştirme moderatörü. Kendi uğraştığı modun konusu da, kendi yetki alanı içerisinde... Bunu düşünün bakam :smile:

Modun güzel olacağını eminim.Tüm mod ekibine kolay gelsin.Sabırsızlıkla bekliyorum.

Modun başında Deli Paşa gibi tecrübeli biri varken bu modun çıkmama olasılığı yok . İçiniz rahat olsun . Mod zaten kalitesini herşeyi ile belli ediyor .

Caliph said:
Deli, elbette moduna müdahale edeceksin.

Eğer bu tür tepkileri bir daha alırsan, senin modunla birebir bende ilgilenebilirim.

Deli Paşa bir modcu, ve mod geliştirme moderatörü. Kendi uğraştığı modun konusu da, kendi yetki alanı içerisinde... Bunu düşünün bakam :smile:

Teşekkür ederim. :smile:

Kayra said:
Modun güzel olacağını eminim.Tüm mod ekibine kolay gelsin.Sabırsızlıkla bekliyorum.
Nazgul of Angmar said:
Modun başında Deli Paşa gibi tecrübeli biri varken bu modun çıkmama olasılığı yok . İçiniz rahat olsun . Mod zaten kalitesini herşeyi ile belli ediyor .

Teşekkür ederiz. :smile:

Deli Paşa senin bahanen var, tamam ama diğer arkadaşlar? hep diğer arkadaşlar iş yapsın diyosunda diğer üyelerin görünürde yaptığı bir şey yok. onları dürt biraz. kolay gelsin.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom