M&B-With Fire&Sword'u Steam'e Eklemek ?

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Demir_KaGa

Sergeant at Arms
Arkadaşlar dün taleworlds üzerinden M&B-With Fire & Sword'u aldım yani kutulu değil gelen Key'in formatı 4x4 şeklinde ve steam'e
eklemek istiyorum.Steam'e girince steam ekranının sol alt köşesinde [ oyun ekle - Yeni bir ürün etkinleştir ] diyorum.lütfen etkinleştirmek istediğiniz ürün kodunu girin diyor girmeden alta ürün anahtarlarını şu şekildedir diyor. (1111-22222-3333), (AAAAA,BBBBB,CCCCC,DDDDD,EEEEE), (237ABCDGHJLPRST 23) ama benimki 4x4 olduğundan hiçbiri tutmuyor ben bu oyunu nasıl steam'e eklerim lütfen ama lütfen yardım edinde yapıyım benim için önemli olmasa konuyu açmazdım lütfen yardım ??

Demir_KaGa said:
Arkadaşlar dün taleworlds üzerinden M&B-With Fire & Sword'u aldım yani kutulu değil gelen Key'in formatı 4x4 şeklinde ve steam'e
eklemek istiyorum.Steam'e girince steam ekranının sol alt köşesinde [ oyun ekle - Yeni bir ürün etkinleştir ] diyorum.lütfen etkinleştirmek istediğiniz ürün kodunu girin diyor girmeden alta ürün anahtarlarını şu şekildedir diyor. (1111-22222-3333), (AAAAA,BBBBB,CCCCC,DDDDD,EEEEE), (237ABCDGHJLPRST 23) ama benimki 4x4 olduğundan hiçbiri tutmuyor ben bu oyunu nasıl steam'e eklerim lütfen ama lütfen yardım edinde yapıyım benim için önemli olmasa konuyu açmazdım lütfen yardım ??
Taleworlds ten aldıysan oradan demoyu yükle serialinle aktive et.Yanılmıyorsam TW den alınca steamda olmuyor.

kokobanga said:
Demir_KaGa said:
Taleworlds ten aldıysan oradan demoyu yükle serialinle aktive et.Yanılmıyorsam TW den alınca steamda olmuyor.
Yok key gelir gelmez zaten aktive ettimde sadece steam'e eklemek istiyordum of ya of

Demir_KaGa said:
kokobanga said:
Demir_KaGa said:
Yok key gelir gelmez zaten aktive ettimde sadece steam'e eklemek istiyordum of ya of
ikisinin keyi farklı steamdan yada ttneten alman lazımdı steamdan aktive etmek için

w4hammer said:
Demir_KaGa said:
kokobanga said:
Demir_KaGa said:
ikisinin keyi farklı steamdan yada ttneten alman lazımdı steamdan aktive etmek için
Nasıl ya Talewolds'den alınca steam'e ekliyemiyormuyum ?

Aynen öyle.Steam'dan almış olsaydın Taleworlds'e eklerdin.Fakat Taleworlds'den aldığında Steam'e ekleyemiyorsun.

Sansür said:
Aynen öyle.Steam'dan almış olsaydın Taleworlds'e eklerdin.Fakat Taleworlds'den aldığında Steam'e ekleyemiyorsun.
O zaman benim oyunu geri iyade edip MB Playstore sipariş verme hakkım var mı ?

yanlış hatırlamıyorsam playstore'de artık mb yok.eğer key tw'den aldıysan demo indirip sonra o keyi yazıp oyuna girebilirsin.steam'a eklemek içinse bi fikrim yok ama add non-steam games diye birşey vardı.ona tıklayıp oyunu oraya geçirebilirsin ama sadece play tusu olur.achievments falan olmaz.

EDİT: Şimdi farkettim ama denemedim.steam libraryde altta add game varya.ona tıkla orda sey yazıyo, active a product on steam gibi bişey yazıyodu.ona tıkla keyi oraya yaz belki oyun steam'a kayıt olabilir.

Eğer keyi Steam'den aldıysan Steam'e ekleyemezsin.Sadece Non-Steam olarak ekleyebilirsin.O da bir işe yaramıyor zaten.

Mia said:
Bu;
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,171867.0.html
ya da bu;
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,168468.0.html

Dipnot:
Özel mesajın kapalı, sana geri özel mesaj atılamıyor yöneticiler dışında  :smile:
Ek olarak sorun çözümünü de konu altında paylaşırsan, benzer sorunları yaşayanlara kaynak olur.
Mia abi derdimi tam olarak anlatamadım galiba.
( http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,168468.0.html ) bu adresde'de görüldüğü gibi en altdaki fotoğrafda lütfen etkinleştirmek istediğiniz ürün kodunu girin diyor girmeden alta ürün anahtarlarını şu şekildedir diyor. (1111-22222-3333), (AAAAA,BBBBB,CCCCC,DDDDD,EEEEE), (237ABCDGHJLPRST 23) ama benimki 4x4 olduğundan hiçbiri tutmuyor.
Anlatabildim mi abi ?

Demir_KaGa said:
Cd-key işi halloldu ( Koyurtang - Administrator ) sağolsun koca forumda bir tek o ilgilendi işlem çok basitmiş.
CD Key işi halloldu diyorsun ama steam'e ekleyemediğini söylüyorsun. Elinde 5X lik cd key varsa her türlü ekleyebilmen lazım.

Mia said:
Demiştim.
Bu yöntemle aradığın zaman, yine 4x4'lük key mi veriyor ?

Mia said:
Demir_KaGa said:
Cd-key işi halloldu ( Koyurtang - Administrator ) sağolsun koca forumda bir tek o ilgilendi işlem çok basitmiş.
CD Key işi halloldu diyorsun ama steam'e ekleyemediğini söylüyorsun. Elinde 5X lik cd key varsa her türlü ekleyebilmen lazım.

Mia said:
Demiştim.
Bu yöntemle aradığın zaman, yine 4x4'lük key mi veriyor ?

Abi, elimde 5X lik cd key yok.Bende ki cd key şu şekilde ( AAAA-BBBB-CCCC-DDDD ). Verdiğin adres  http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,168468.0.html ' de alta ürün anahtarlarını şu şekildedir diyor. (1111-22222-3333), (AAAAA,BBBBB,CCCCC,DDDDD,EEEEE), (237ABCDGHJLPRST 23). Benimki de böle ( AAAA-BBBB-CCCC-DDDD ) bak bakalım verdikleri ürün anahtarlarına benziyor mu. Nasıl steame ekliyim ?

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,198763.msg4773244.html#msg4773244 Evet. Bu yöntemle arayınca yine 4X4  şeklinde veriyor.

Demir_KaGa said:
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,198763.msg4773244.html#msg4773244 Evet. Bu yöntemle arayınca yine 4X4  şeklinde veriyor.
Buradan sonucu 5x5 şeklinde alacağını umuyordum ama sonuç yine aynıysa yapabilecek pek birşey yok gibi. Non-Steam olarak ekleyip, steam fonksiyonlarından yine faydalanabilirsin. Yinede çözüm bakmanı tavsiye ederim. Web sayfası üzerinden satın almadığım için bu konuda tecrübem yok. Olan birileri illaki vardır diye düşünüyorum.

Kolay gelsin

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom