M&B Warband'dan nasıl keyif alabilirim?

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar, Ben Mount And Blade Warband oynarken keyif alamıyorum. Ara sıra sıkılıyorum lütfen eğlendirecek şeyler söyleyin. Tavsiyelerinizi Bekliyorum; :?: :?:

3 satır gönderi yazmıştım ki oturum attı  :facepalm: Özet geçiyorum. Hile aç ve aklına gelen fantastik şeyleri yap.Kendi fantezilerimden bahsetmiştim.

furkannaga012 said:
Arkadaşlar, Ben Mount And Blade Warband oynarken keyif alamıyorum. Ara sıra sıkılıyorum lütfen eğlendirecek şeyler söyleyin. Tavsiyelerinizi Bekliyorum; :?: :?:
Oyuna biraz ara ver

çok oyunculu oyna. arkadaşın varsa arkadaşınla gir, beraber takılın. yok her şeyden sıkıldıysan ara vermen en mantıklısı olur. illa kendini kasıp oynamaya çalışma. oyun olmaz o zaman. arzulaman gerek.

furkannaga012 said:
Bence seneryolu modlara yönel Light and Darkness veya azgad evlat modu gibi vs vs bunlar sıkılmanı giderecektir seneryolar bitinceye kadar :sad: ben bitirdim şuan güzel seneryolu mod arıyorum

kalradyafatihi said:
Ayarlardan zorluğu fulle
Hileyi kapat
İnternetten oyunu oynamayı araştır

Bunu hep yapıyorum, bazen iyi gidiyor da bazen olur ya daha oyunun başında kırk farklı çapulcu grubu rahat bırakmaz...

İşte o zaman alt+f4, tekrar M&B Warband Launcher, Ayarlar, Hileyi Aç: ✓, Oyuna gir, ctrl+alt+f4...
"Gelin lan **** bedevileri" ashkdaskljdldad

furkannaga012 said:
oyunda beceremeyeceğin işlere giriş

Modlar sana çare olabilir;
*Azgad a Story of Calradia
*Cihad ve Haçlılar
*Evlat ,

Gibi modlar sana önerebileceklerimin başında.

Sana iyi eğlenceler.

Back
Top Bottom