M&B Warband | Türkçe Çeviri Hata Çözümleri | v0.9 | 01.01.2014

Users who are viewing this thread

Mr. Kurnaz said:
kinght1010 said:
Klavyene Sağlık
Teşekkürler. klavyemin durumu biraz vahim ama olsun :smile:

çok çok çok teşekkür ederim fakat bir sorun daha var çöüldü mü kontrol etmedim.

derebeylerimle ne zaman konuşsam birşeyin sağlığına kadeh kaldırıyor.bir kere mareşal(Kont reland)'a rapor ver sağlığına kaldıralım diyordu.Bu adamlar ne zaman ayık gezecek?

Eve gittiğimde bakıcam çok teşekkür ederim. Sarayda kadınlarla konuşucam bana kervan gibi konuşmaya başladılar :smile:

Evet yeni sürümü beğenmezseniz kotanızı iade ediyor arkadaş. Kampanyaya katılmak için diyalog yaz 0308'e yolla boş boş cevabını bekle.

(indiriyorum şu anda)Diyalog çözümlerine bayılıyorum dostum. Aslında dalga geçme amaçlı diyaloglar yazsan iyi olur mesela "üzgünüm kabul edemem" yerine "hadi ordan dingil kafam güzel" diyebilir.

He valla. Adı da laubali diyalog paketi olsun. Mesela Savaş nasıl gidiyor diyosun adama adam diyor ki "Ne o kral askerlik arkadaşın mı?" veya ilişkin iyiyse "İyi işte hamd olsun" tarzı iyi olabilir.

Veya krallık kurunca ilişkinin - olduğu lordlar diyor ya "Köpekler ne zamandır birilerini yönetiyor?" yerine "Koçum benim Kral da olmuş, biz hala çöpçüyüz." olabilir.

Diplomasi modunda ateşkes imzalarken 2 tane olumsuz seçenek çıkmasına rağmen ateşkes imzalanabiliyor.Bekle-bu biraz beklesin. Durumu var ortada.Ben de kral save olmadığı için şuan,bakmam mümkün değil.

Bence oyunun ciddiyetini bozma.Ayrı bir çeviri tamam da,oyunun diyaloglarını çözmekte bu kadar istikrar sağlamışken diğer işin bundan ayrı olması taraftarıyım.

JoseCuervo said:
Bence oyunun ciddiyetini bozma.Ayrı bir çeviri tamam da,oyunun diyaloglarını çözmekte bu kadar istikrar sağlamışken diğer işin bundan ayrı olması taraftarıyım.
Arkadaş da zaten başka bir konuda yapacağını belirtti o yüzden endişelenme  :wink:

Teşekkür ederim oyun gerçekten oynanılmaz bir hal alıyordu. :neutral:
Çok güzel olacağını umarak dakikasında indirdim.

Sağolasın Mr.Kurnaz... :wink:

Ben bunu yükledim.
ilk yanlış yere yükledim sanırsam.
Blood İn The West modu
isimleri falan herşey native gibi normal isimler oldu şehirlerin adı Tulga vb.
nasıl düzeltebilirim?

TheDoctor said:
Ben bunu yükledim.
ilk yanlış yere yükledim sanırsam.
Blood İn The West modu
isimleri falan herşey native gibi normal isimler oldu şehirlerin adı Tulga vb.
nasıl düzeltebilirim?

blood in the west'i yeniden yükleyerek

beyler bide şey var düzelirmi bilmiyorum ,
şehir meydanına git dediğimizde kılıç kalkan felan satan adamların isimleri oyundaki lordların isimleri. mesela yanlış yazmadıysam mleza , plais gibi kont - lord isimleri hep satıcılarda gözüküyor :grin:

karıma gidip ülkede itibarımızı yükseltmk için ne yapmalıyız dediğimde sağlığına kadeh kaldıralım ile aran kötü bir şey diyor :grin:

Back
Top Bottom