M&B Warband | Türkçe Çeviri Hata Çözümleri | v0.9 | 01.01.2014

Users who are viewing this thread

Mr. Kurnaz

Oyunda iken çoğumuzun karşısına bir sürü diyalog hatası çıkmıştır. İşte, bu sırada devreye ben giriyorum. Aklıma geldikçe veya oyunda karşılaştıkça düzeltmeye çalışacağım. Göremediğim ya da sizin karşılaştığınız bir diyalog hatası (bug) varsa bu konudan ya da istediğiniz bir şekilde bana iletin. Elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım. Bu yaptığım düzenlemelere herkesin ulaşabilmesi için yeni patch ile tüm oyunseverlere iletilmesini rica ediyorum.
v0.9 (Sürüm 0.9)​
1)Native için bunu indiriyoruz
2)Kurulum adlı spoiler'ı açın.
Öncelikle lütfen M&B Warband oyun klasörü > Modules > Native/Diplomacy > languages > tr adresindeki dosyaları yedeklemeniz sizin yararınıza olacaktır. İnen .rar uzantılı dosyayı açıp içerisindeki dosyaları kopyalıyoruz ve aşağıdaki konuma yapıştırıp kopyala ve değiştir diyoruz. M&B Warband oyun klasörü > Modules > Hangi modu oynuyorsanız o klasör > languages > tr
v0.9 (Sürüm 0.9) ile oyundaki hemen hemen tüm imlâ hataları düzeltildi. Bazı çevrilmemiş cümle ve sözcükler çevrilmiştir. En belirgin anlatım bozukluğu olan cümleler düzeltilmiştir. Kısacası, oyunun içinde geçen yazılar mükemmele yakın.
Oyun içinde karşılaştığınız hataları bildirirseniz çok güzel olur.

Düzenleme1: Linkte sorun yaşayan olursa bana herhangi bir şekilde ulaşsın. Yeni bir siteye 'upload' ederim.
Düzenleme2: Alternatif linkler için cyberstalker'a teşekkürler. :smile:
Düzenleme3: Çevrili diplomasi mod üzerinde düzeltmeleri yaptığı için 35emre'ye teşekkürler. :smile:
Düzenleme4: Konuyu sabitleyen Mia'ya teşekkürler. :smile:
 

Mergen70

Baron
WF&SWBNWM&BVC
bu konuyu sabite bile almak lazım teşekkürler sayende kalradyada lordların kralları gey sanmasına çözüm bulundu
 

Lord_Achilles

Knight at Arms
WB
UNRECOGNIZED TOKEN hatasına da bir el atsan.Nord krallığı UNRECOGNIZED TOKEN ile savaşta.Gıcık oluyorum oyundan soğuyorum. :evil:
 

Lord_Achilles

Knight at Arms
WB
Aynen.İyi çalışma,diyaloglarda bir yanlış sezersem kapını çalarım. :grin: Gerçekten iyi çalışma,eline sağlık,kolay gelsin.
 

argon45

Baron
Bunları tek tek mi indirelim yoksa sadece en sonuncusunu mu?

Edit:Bu arada gerçekten düzelttiysen iyi olmuş eline sağlık.
 

QWEGAME

Sergeant
yalnız senin dosyanda biraz sorun var. Şöyle ki Diplomasi mod da türkçe patch attım. Senin dosyalarını attığımda bazı yerler inglizce oluyor. Bende Diplomasi Tr patch üzerine bu yaptıklarını yaparsan daha iyi olur.
 
Top Bottom