M&B Warband Lordları Yanınıza Çekme Rehberi

Users who are viewing this thread

arkadaslar ben adamlarla ne zaman konusmaya calıssam daha sonra konusalım diyorlar nerede yanlıs yapıyorum ? :grin:

gancelli4 said:
arkadaslar ben adamlarla ne zaman konusmaya calıssam daha sonra konusalım diyorlar nerede yanlıs yapıyorum ? :grin:

Eğer birine refakat ediyorsa veya konuştuğun lordun yanında başka bir lord varsa öyle der. Yanlız bir anında yakalayacaksın.

asiberkay said:
:?: kardes simdik biz ona teklif etmesekte yani lorda o bize gelip yani bana gelip sizden olabilirmiyim diyebilirmi  :?:
Kralıyla kavga ettiyse vb. şeyler olduysa lord sarayına gelir. Sana da senin derebeyin olmak isterim gibi bir şey der. Sende kabul edince işte senin derebeyin olur. :smile:

eline sağlık kardeşim çok iyi ama ben osmanlı senaryosunu oynuyorum yeni cıkan bir paşa ile ilişki 63 ama krallığıma gelmiyor şey diyor benim krallığımın askeri gücü azmış güvende olmazmış ama çok askerim var savaş kaybetmedim neden gelmiyor yardımcı olur musun acaba modan kaynaklana bilir mi ?

Konuyu diriltme zamanı...
Kardeş şimdi ben adamla konuştuktan sonra bana gelmezse gizlice konuşmak istemiyor. Onunla tekrar ne zaman konuşabilirim? Cheatmenu'yle lordun sabrını sıfırla diye bişey var ama hilesiz oynarken çok sorun oluyor bunu nasıl halledebilirim.

erennuman_mb said:
Konuyu diriltme zamanı...
Kardeş şimdi ben adamla konuştuktan sonra bana gelmezse gizlice konuşmak istemiyor. Onunla tekrar ne zaman konuşabilirim? Cheatmenu'yle lordun sabrını sıfırla diye bişey var ama hilesiz oynarken çok sorun oluyor bunu nasıl halledebilirim.
Kendini belli bir süreden sonra sıfırlıyor ama baya zaman geçiyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Geçen kergitten bir lord aldım savaş açtılar bir süre hiçbir şey olmadı sonra bi anda 3 lord bana geçti 2 lord sürgün edildi sonra bi baktım bütün noyanların kralla ilişkisi -99 ve -100  :mrgreen:

BEYLER PEKİ BİR ÜLKEYİ YOK ETTİNİZ.
SORUM :YOK ETTİĞİMİZ ÜLKEDEKİ DEREBEYLERİ NEREYE GİDİYOR?
BU DEREBEYLERİNE NEREDE YADA NASIL ULAŞABİLİRİZ?

Im Ronin said:
BEYLER PEKİ BİR ÜLKEYİ YOK ETTİNİZ.
SORUM :YOK ETTİĞİMİZ ÜLKEDEKİ DEREBEYLERİ NEREYE GİDİYOR?
BU DEREBEYLERİNE NEREDE YADA NASIL ULAŞABİLİRİZ?
Hocam bu derebeylerinin çoğu ülkeleri yıkılınca çeşitli krallıkların başkentlerine dağılıyorlar.Zaten sizin krallığınız varsa yanda uyarı gelir.xxx derebeyi sizin krallığınıza katılmak istiyor diye.Sarayınız neredeyse o şehire gidersiniz ve alırsınız krallığınıza.Bazıları da terk eder Kalradya'yı.

ya beyler ben dediklerinizi uyguluyorum fakat olmuyo acaba oyuna yenı başladıgım içinmidir çünkü şimdiye kadar sadece 1 kale aldım ?

Evet yardımı oldu yalnız ben lord çekerken 3 tanesi burda yoktu öğrenmişim işi salladım bişeyler 2 tanesini çektim 1ini çekemeyince şehrini kuşattım .
Çok teşekkür ederim harbiden işe yarıyor .. :grin:

Back
Top Bottom