M&B: Warband Ders Haritası

Users who are viewing this thread

k9c02x.jpg

Eski konumu yenileyip, güncelleyip buraya aktarıcam yakında. Eski işleyişe devam edeceğiz. Çevirilerde yardıma açığız.

Türkçe Forum'a hizmet etmeye geldik.

Eski konuya baktıysan aynen onun gibi işletmeyi düşünüyorum ilk önce. Çevirilen konular, çevirilecek konular ve bunların listeleri felan güncellenecek direk.

İngilizce seviyene ve mod bilgine göre konuşabiliriz. Google translatevari çeviriler yapacaksan boşuna kendini yorma yani. Öncelikle burada Türkçe olarak yararlı kaynak sayısını çoğaltmayı amaçlayacağız. Dolayısıyla asıl amacımız kalite olacak çevirilerde. Ben tek tek hepsini çeviririm ama tam çeviririm misal. Eğer bu şekilde doğru düzgün çevirebileceksen yardımlarına açığız ve şimdiden eline sağlık. Tersi geçerliyse şimdilik bulaşmayalım. :smile:

Ubsilon Xeforian Cioss said:
İngilizce seviyene ve mod bilgine göre konuşabiliriz. Google translatevari çeviriler yapacaksan boşuna kendini yorma yani. Öncelikle burada Türkçe olarak yararlı kaynak sayısını çoğaltmayı amaçlayacağız. Dolayısıyla asıl amacımız kalite olacak çevirilerde. Ben tek tek hepsini çeviririm ama tam çeviririm misal. Eğer bu şekilde doğru düzgün çevirebileceksen yardımlarına açığız ve şimdiden eline sağlık. Tersi geçerliyse şimdilik bulaşmayalım. :smile:

Çevirim iyidir.fakat anlıyamadığım kelimeler veya kalıplar veya cümleler oluyor,oralarda çeviriciden bakıyorum.

Fakat, edebildiğim kadar edeceğim.

Back
Top Bottom