WFaS M&B: Ateş ve Kılıç - Oyun içi bilgi alanı [Senaryolar, Görevler vs.]

Users who are viewing this thread

arkadşlar  kazak atamanlığı senaryosunda kara gürzü aldıkdan sonraki önemli görevlerden bahsedeceğim ben şimdi vytautas görevindeyim geldiğim yere kadar bahsedeğim olmazsa savegames dosyalarını paylaşağım

arkadaşlar yeni oyunda mareşal olunca oyun zorlaştığı için sizi takip eden az olacaktır görev vermek istiyorum deyip beni takip et diyebilirsiniz (en azından daha fazla birlik olur)

Ya arkadaşlar benimde Leh senarysunda bir problemim var. Mehmet Girayı Kırımlıların başına getirdim.2 rus şehri al dedi aldım onun hizmetinden çıktım.Döndüm geriye Bizim Leh kralına bana 3 albaya gitmemi söyledi. Her bir Albay farklı görev verdi.

1- Git bana Prens Andrei Khovanskıiyi esir al diyo ama bu adam zaten Kralın şehirinde tutsak.Onu ordan nasıl esir olarak alabilirm

2-At çalmış bi lord bizim bu Albaydan bunu geri al diyor.Diğer Albayı savaşta yenerek alcam sanırım

3-İsveçliler bizim bu Albayın gelini kaçırmışlar.Hangi isveçli adı sanı belli değilmi bunların.Haritada bi mor renklı[gorev rengi]isveç ordusunu kestım gelin falan çıkmadı.

Yardımlarınızı bekliyorum

Kazak senaryosunu oynuyorum,Radzvill için isyan başlatıcam,ama nasıl başlatıcam..? Her hangi bir seçenek yok,direk isyancı olarak lehlere savaş mı açacağım?

CummunderThetable ^^ said:
Kazak senaryosunu oynuyorum,Radzvill için isyan başlatıcam,ama nasıl başlatıcam..? Her hangi bir seçenek yok,direk isyancı olarak lehlere savaş mı açacağım?

Radzvill le konuş sana bir görev vercek ilk emir diye. O görevin tamamlanması için lehistandan 1 şehir veya kale alman lazım.Alınca şehrin etrafında biraz dolaş görev tamamlancaktır.Gerisini burdan yaparsın:

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,173029.0.html

Mareşal olmaya sıra geldi arkadaşlar 8 kişiyi aldım arkama gidiyorum krala diyor ki eminmisin 2.bir şansın olmayacak karakterimde evet biraz daha dursun gibisinden birşeyler diyor kaç kişi yanıma çekmem gerekiyor ?

BonesTTeR said:
Mareşal olmaya sıra geldi arkadaşlar 8 kişiyi aldım arkama gidiyorum krala diyor ki eminmisin 2.bir şansın olmayacak karakterimde evet biraz daha dursun gibisinden birşeyler diyor kaç kişi yanıma çekmem gerekiyor ?
Kendi ülkenden bi lorda git savaşı sor orda bizde 20 (mesela) ordu var der.Demekki 20 lord var sen gene garanti olsun diye 12-13 yaparsın olur biter  :wink:

Mareşal oldum fakat şimdi bana 3 tane kale al diye bir görev verdi bundan sonra mı diyeceğim tahta geçmek istiyorum diye :grin:

BonesTTeR said:
Bu bana zomoshe köyünden görev vermişlerdi görevi yapmaya gittim geri döndüğümde köyü yağmalamışlar ne yapacağım şimdi. :grin:
zomoshe değil zamoshye arkadaş iyileşsin(?) diye bekle  :cool: bu arada kılburun kalesini fark ettiniz mi?(bu gerçek bir kale adı allahım bu ismi koyanın aklından ne geçiyordu o sırada :mrgreen:

Ya şu kafa daki gardiyan nerde bilen varmı 45 dk aradım bulamadım şu o kadar sinirliyimki pc yi kıracam nerdeyse  :evil: :evil:  :neutral:

Edit:Buldum Oley :grin: :grin:

ben mehmet giray ı tahta geçirdim gittim kral jan a saygınlık kazan dedi topraklarımı almış kereta,Albay andrej e gittim rus prensini istedi getirdim diğer albay ları bulamıom şimdi lehistandaki tüm soylulara sordum bilmiyorum diolar düşmanların kalelerine soylularına baktım esir de diil 12 gün bekledim oyunda (ctrl+space) yine yoklar şimdi ben en baştan mı başlicam?

oğ ne güzel kazaklar ruslar lehler görev yapsn kral olsn snra bizde burda püskevitçi kesilelim

böyle bişe olurmu ya kırımla isveçin neden yok ?

Back
Top Bottom