WFaS M&B: Ateş ve Kılıç - Oyun içi bilgi alanı [Senaryolar, Görevler vs.]

Users who are viewing this thread

arkadaşım sana 2 sorum var 1 devamı nerde ayrı bi konudamı 2 isyana varmısın dedi evet dedim doğrumu yaptığım yanlışmı birazda acele edersen sevinirim

RideMyRocket said:
ugurd said:
Hile kullanmak istemiyorsanız, hikayenizi kendiniz yaratın.

Yani hikayesi olan bir krallığa derebeyi olun, görevler yapın gerisi mutlaka gelecektir. :smile:
Hocam tamam işte hikayedeyim zaten. Leh Derebeyiyim. Sıradaki görev ''Bir Toprak Al'' kale ya da şehir fethetmem lazım yani.
84 kişilik ordu limitim var. Param da oldukça iyi 300.000'lerde. Arkadaşlardan taktik istiyorum, 84 kişilik nasıl bir orduyla 200 kişilik bir kale savunmasını (Hasarlar Normal, Yapay zeka İyi) yenebilirim diye.

Edit: Bu arada mareşal ile birlikte koca bi ordu bi kalenin yanına gittik. Kaleyi ilk ben kuşattım. Onlar da yanımdaydı. Savaş alanında tektim ama :mad: Kısacası Müttefiklerim neden kale kuşatmasında benim yanımda değillerdi?

arkadaşım 1 kere hile kullansan nolur  configureyi aç türkçeyse ayarlar yazıyo sanırım hiç bakmadım orda dediğim gibi tr ise hile aç a bas kale kuşatmasına bas dombra nın dediği gibi ctrl + f4 ama hızlı bas (ben full hile :grin:) levelim param filan hep hile ) eğer yavaş basarsan askerlerini öldürebilirler bide haklısın bendede kale kuşatmasında hiç müttefik gelmiyo warband da öyle değil ama

Arkadaşlar rus çarlığında iken "Uyuz" görevi geldi biri doktor biri rahip aldım görev bitmiyo az zamanda kaldı zaman bitince belki save gider diyede tırsıyorum :grin:  ne yapacağım lütfen yardım edin

arkdaşlar ben lehistan senaryosunda ilerledim mehmed giraya yardım et dedi kral bende onun hizmetinden çkktım ama mehmet girayın yerini hiçbir yolcu söylemiyor napcam şimdi???

Nasıl söylemiyor?Yolcularla ilk konuşmayı yapıp (Sanırım Doğu Avrupa ile ilgili) sonradan taht talipleri ile ilgili şık açılıyor.O şıka basıp Mehmet Giray'ı sor,30 taler karşılığında cevabı verir.Tabii 30 Talerin yoksa başka.Başka bir ipucu,Kırım şehirleri dışında ki tüm şehirlere bakıp da bulabilirsin,tabii çok uzun sürer.

ikisini de yaptım ama olmuyor zaten sorununu çozdum yeni hesap açtım önlemleri aldım yinede saol.. :grin:

ygt said:
arkdaşlar ben lehistan senaryosunda ilerledim mehmed giraya yardım et dedi kral bende onun hizmetinden çkktım ama mehmet girayın yerini hiçbir yolcu söylemiyor napcam şimdi???

Mehmet Giray bende sürekli olarak Çernigov'un hanın da. Bi bak istersen. Biraz muhabbetten sonra yolcu Taht Taliplerinin yerini söylüyor diye biliyordum.

:arrow: Lehistan senaryosunda ''Albay Andrzj'e Lehistandan ne haber aldık. diye sorucağımız yazıyor. Bende bu şık Albay Andrzj'da değil, Ataman Jan Sobieski'de açık. Kabul etsem senaryoda bozulma olur mu?

***ÇOK ACİL OLARAK***
Mount Blade Fire and Sword, oynuyorum. Tüccar olmak istedim. Kervan yolluyorum 11 kişilik kervanlar(Büyük Kervan) ama şehirlerde işletme açamıyorum. İşletme açabilmem için ne gerekli lütfen birisi yardım etsin :sad: Kafayı yemek üzereyim :sad:

reconMB said:
***ÇOK ACİL OLARAK***
Mount Blade Fire and Sword, oynuyorum. Tüccar olmak istedim. Kervan yolluyorum 11 kişilik kervanlar(Büyük Kervan) ama şehirlerde işletme açamıyorum. İşletme açabilmem için ne gerekli lütfen birisi yardım etsin :sad: Kafayı yemek üzereyim :sad:

Wfasta şehirlerde işletme açmak kalktı.

Arkadaşar bu Mehmed Giray'ı tahta geçirdim. Tahta geçirmeden önce bir sürü şehiri ele geçirdiydim. Giray başa geçince kırım mareşali oldum ve fethettiğim şehirler benim ait olmaktan çıktı ve bu durum sinirimi bozmaya başladı. bahçesaray da beyazıd han ı gördüm. dedim mehmed giray nerde? bilmiyorum dedi. illet oldum. arkadaşlar bi yardım edin. ben kimsenin emrinde çalışmak istemiyom. buluyum şu mehmed giray ı da öldürecek miyiz artık anlaşma mı yapacaz ne yapacaksak yapıyım bi şeyler.

ha bi de elenor olayı. elenor u kral carl gustaf a götürmek gerekiyodu. bildiğiniz gibi kral carl gustaf işveçin kralı. fakat ben isveçi yok ettim.  :grin:  kral carl gustaf da yok o yüzden. nolacak bu iş bilemedim. elenor elimizde kaldı. ayrıca şu ilk görevler olan zamoshaye haydutları ve vergileri görevlerini de ilk ypamadım salladım. şimdi o haydutlar zamoshaye çevresinde gözükmüyorlar. vergiyle ilgili konuşacağım kişiyi de kime sorsam bilmiyorum diyo.

kısacası iş çığrından çıktı. kimse birbirini bulamıyo  :grin:  çıldıracam :twisted:

Oyunda öldürmek yok.Mehmed Giray Han oldu,o şehirleri o isterse verir.Yapabileceğin bir şey yok,gayet mantıklı.

İsveç'i yıktığında Lordları oyun dışı olmuştur,bu sebeple Kralı bulamazsın.

emeğine sağlık arkadaşım ama benim bi sorunum var leh senaryosuna başladım
leh kralı bana ulak gönderdi beni bi gör dedi :lol:
sonra aradım taradım lordlara sordum bilmiyorlarmış naapabilirim yer yarıldı içine girdi sanki lütfen yardım edin
:cry: :arrow: :sad: :arrow: :smile: :arrow: :grin: :arrow: :shock: :arrow: :razz: :arrow: :cool: :arrow: :mrgreen:

Büyük ihtimalle leh kralı bir savaşı kaybetmiştir. O zaman ya esir düşüyorlar. Ya da hiç askerleri olmadığından bir süre gözükmüyorlar. Oyunda biraz zaman geçsin kral ortaya çıkacaktır.

arkadaşlar sahte üçüncü dimitry görevi için ne yapmam lazım birde rusyada toprak kalmadı ama hayla yıkılmadı ne yapmam lazım

iyi günler yeniden başaldım senaryoya şimdi bir sorun daha var. :sad: Paralı asker planı yaptım radwill i gebertmek için, ama kabul salonuna girmek isterken bir adım daha atarsan ateş edilir diye ve öldüremiyorum ne yapabilirim?

rus çarlığındaki lordun adı şef naum vasiliyev çernigovda galiba ama rus çarı olmuştum adamlara eşit kale dağıtamadığım için adamların şehrine girersem beni mermi manyağı yapacaklarını söylüyorlar :grin:

Arkadaşlar ben lehistan senaryosunda bir bölümde takıldım.3 albaylardan birisi bize kaçırılan gelin isimli bir görev veriyor.Bu gelin isveçliler tarafından kaçırılmış ama bulamıyorum yardımcı olurmusunuz???

Back
Top Bottom