[MÇE] Warsword Conquest Türkçe Yama Çalışması | %7 | Re-Started!

Users who are viewing this thread

Bir hevesle başlanılıyor işe bir müddet geçtikten sonra sıkılıp bıraktık diyorlar.Böyle mod yapımlarında veya çeviri işlerinde daha olgun birileri olması lazım.

whitetree said:
Bir hevesle başlanılıyor işe bir müddet geçtikten sonra sıkılıp bıraktık diyorlar.Böyle mod yapımlarında veya çeviri işlerinde daha olgun birileri olması lazım.

Türkçe Mod Geliştirmenin kaderi bu. Bannerlord çıktığında farklı olmayacak.

The Young Wolf's Daddy said:
crex geri gelmeyecek, boşa beklemeyin.

Bir dünya olsun, Creataxh'ın geri geldiği. Geri gelipte bir açıklama yaptığı.

Selam dostlarım, birçoğunuz beni unuttu, ve birçoğunuz bana sinirli..
Hepiniz haklısınız.

Bu süreçte ne oldu, neden paylaşmadık?

Öncelikle gerçekten çalışma tamamen bitmişti. Son rütuşlar yapılıyor, son hatalar düzeltiliyordu.
Sizle bu yamayı paylaşacakken bazı *özel* olaylar oldu. Ekipçe dağılmaya değil, küçülmeye gittik. Aramızdan çoğu kişi ayrıldı,
Mekanımızı(ofisimizi,evimizi) Türkiyeye taşıdık. Bilgisayarlar daha sonra kargolatıldı, gümrüğe takıldı vesayre çok şey başımıza geldi.

Yinede yılmadık. Yeni bilgisayarlar aldık ve şimdi sizden özür dileyerek, Işık hızında bir yeniden başlama yapmak istiyoruz.. Eğer istek gelirse bu mod hızlı şekilde çevrilecektir ve farklı çevirilere el atılacaktır.

Teşekkürler, hepinize. Sonsuz teşekkürler.

~~~~~~~~~~~~

Mirza Çeviri Ekibi
Yönetici/Ekip Lideri

Muhammed Emirhan SARI

ne diyeyim, kolay gelsin. ciftlik bank gibi geldin, gittin, dönmedin. ölmedin öldü dedik. yine de hoşgeldin. :party:

Teşekkürler, dediğim gibi. Devam edeceğiz, Etmeyin şu modu çevirin derseniz bir bakarız. Bundan sonra el atılmazsa Sevenheart'a el atmayı düşünüyoruz.

((Yeni sayfaya geçmiş, 6. Sayfadaki açıklamayı okuyun))

crex hala bilerek şüphe veriyorsun, kasıtlı kendini linç ettirmeye falan mı çalışıyorsun? :lol:

Yok be, bugün gece boyu çeviri var. Tutma beni, hadi ben kaçtım. Translate time.

Back
Top Bottom