[~Loyalty~]

Users who are viewing this thread

Neutron!1! said:
~Ghost said:
Tüfekçi Başı said:
Başarılar.
Siz söylemeden ben söyleyeyim;
Klanınız hayırlı olsun,bi sıkıntınız olursa biz burdayız gençler,en yakın zamanda maç yapma dileğiyle.
-GrandTURK Battal Malkoç klasiği.
Ahahah adam sadece başarılar demiş lan niye adama yüklendiniz direk.
-Battal malkoç
Büyük harfler ile olması gerekir.

Palamedes said:
Neutron!1! said:
~Ghost said:
Tüfekçi Başı said:
Başarılar.
Klanınız hayırlı olsun,bi sıkıntınız olursa biz burdayız gençler,en yakın zamanda maç yapma dileğiyle.
-Battal malkoç
Ah ulan nasıl unuttum ben onu.

~Ghost said:
Palamedes said:
Neutron!1! said:
~Ghost said:
Tüfekçi Başı said:
Başarılar.
-Battal malkoç
Ah ulan nasıl unuttum ben onu.
Alkyone mi girdi gene aklına Berent ayrı kalamiyorsun galiba. :razz:

trol çok oyun oynamazlar konu trollüğe gelince mangaldada kül bırakmazlar klavye külhanbeyleri ghost ta bunlardan biri yıllardır aynı bunun gibi var 3-5 tane daha bir kurtulsak herkes rahatlayacak gereksizler

Tüfekçi Başı said:
Ghost zeki bir arkadaş demek ki hemen anlamış. Çok yüklenmeyin.
Şevket abiyi az çok tanıyorum,merak etme.Tutturmuşsunuz bi troller troller,şaka bu şaka.Herşeye negatif yaklaşmayın abicim.
eskilerden said:
trol çok oyun oynamazlar konu trollüğe gelince mangaldada kül bırakmazlar klavye külhanbeyleri ghost ta bunlardan biri yıllardır aynı bunun gibi var 3-5 tane daha bir kurtulsak herkes rahatlayacak gereksizler
WFaS 3000,Warband saatim 1660 gözüküyor.Evet,çok oyun oynamam,sadece trollerim.
Senin gibi "Ben eski toprağım adam olanacanız yea" diye gezinen tipler bitmedi mi daha?

~Ghost said:
Tüfekçi Başı said:
Şevket abiyi az çok tanıyorum,merak etme.Tutturmuşsunuz bi troller troller,şaka bu şaka.Herşeye negatif yaklaşmayın abicim.
Negatif yaklaşmadım. Nötr yaklaştım. Senin yaklaşımın negatif olsaydı, benim yaklaşımımı negatif olarak cevaplardın. Sen negatif yorumlamayı seçmişsin. Tabi bunların Türkçesi de var. :smile:

Ek: Özür dileyecek bir şey yok. Ama çok istersen özür dileyebilirsin.  :neutral:

Tüfekçi Başı said:
Bu ileti bana biraz alındığınızı düşündürdü.Oysaki Şevket abi güler diye bile düşünmüştüm.Gerçi banlandı ya neyse...
Umarım aşağıdaki yeterince negatiftir.
"trol çok oyun oynamazlar konu trollüğe gelince mangaldada kül bırakmazlar klavye külhanbeyleri ghost ta bunlardan biri yıllardır aynı bunun gibi var 3-5 tane daha bir kurtulsak herkes rahatlayacak gereksizler"
Ha bu arada,özür dilemek isterim.Bayılırım ben özür dilemeye.Hatta şimdi dilemeliyim.
Özür dilerim Özür dilerim Özür dilerim Özür dilerim

Back
Top Bottom